Ahney Her

Whitney Cua Her

8,0
2 838 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ahney Her

Po drugie to skandal, że po takim debiucie zagrała jak dotąd tylko 2 razy, a po trzecie jest po prostu przepiękna, sexy i pełna dziewczęcego uroku! W Grand Torino (który znowu oglądam) po raz kolejny nie mogę się na nią napatrzeć

swoj_ze_swaja

Może nie chciała...

katkasia89

No może... ale jednak na przestrzeni tych lat zagrała te 3 role to chyba jedna chce grać. Może po prostu nie chciała iść "Weinstein-way". W każdym razie jak zobaczę, że ją gdzieś zaangażowano, obejrzę ten film na pewno

katkasia89

https://www.instagram.com/whitneyandmatsaya/?hl=pl woli robić to co lubi, czyli fotografia :) o dziwo jaka jedna z nielicznych (mniej lub bardziej znanych) osób na instagramie , odpowiada na pw :)

swoj_ze_swaja

swoj_ze_swaja Lepiej bym tego nie ujął. Dziewczyna ma coś w sobie i fajnie zagrała.

jack_ryan

Dzięki! Fajnie wiedzieć, że jest nas więcej:) Serdecznie pozdrawiam!

swoj_ze_swaja

Faktycznie aż sam się zdziwiłem , kiedy tu zajrzałem - marne 3 filmy na krzyż , a tak się właśnie składa , że dziś obejrzałem Grand Torino i też zwróciłem na nią szczególną uwagę ;) Miło spotkać osoby , które też tak uważają. Pozdrawiam!

Paranoid_

Również pozdrawiam!

swoj_ze_swaja

Widocznie dla niej ważniejsze było macierzyństwo niż kariera.
Ma conajmniej dwójkę dzieci.

swoj_ze_swaja

Bardzo ładnie zagrała. dobrze się wczuła w rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones