Ahney Her

Whitney Cua Her

8,0
2 859 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ahney Her

Świetnie zaprezentowała się w "Gran Torino" Eastwood, lepszego debiutu nie mogła sobie wyobrazić na dodatek w tak doborowym towarzystwie, marzenie każdego młodego aktora aby zagrać z taką gwiazdą jak Clint Eastwood

pakula5

ja czekam na jej kolejne filmy, bardzo naturalna, podobala mi sie jej gra w tym filmie

pakula5

Zgadzam się :P Bardzo fajna rola.<za krótki>

pakula5

Też uważam, że świetnie zagrała Sue. Bardzo naturalna, bez wydziwiania.
No i debiut u Clinta... aż zazdroszczę.

pakula5

naprawdę świetna rola. clint wiedział kogo bierze.

pakula5

Mnie również bardzo się podobała. Zdziwiłem się, gdy przeczytałem że to jej debiut.

pakula5

Skomentuję wasze wszystkie wypowiedzi jednym słowem....Amen :D

Profesor886

W sensie pozytywnym, czy negatywnym? ;-)

pete_stan

no tak debiut przy takiej gwiezdzie no i swietnie zagrala swoja role

redbull_89

Do tego trzeba dodać że bardzo ładna jest :) chciałem oglądnąć jakiś inny film gdzie grała, ale niestety nie ma żadnego :< poza tym zdziwił mnie jej wiek!:o

poodek

Racja ! świetna rola i do tego debiut.miłe zaskoczenie.

pakula5

Lepiej dla niej byc nie moglo!!! Debiut w doborowym towarzystwie

pakula5

Świetnie zagrała i faktycznie teraz spojrzałem na datę urodzenia... Damn... Jedno jest pewne, że DUŻO lepsza z niej aktorka niż z tych wszystkich Hann Montan i innych Vanes Hudgenes czy jak im tam których teraz pełno.

Tenenit

:))
Szkoda ze po Gran Torino nie kontynuuje kariery, wymienilbym skosnookie aktorki na nia w wielu pozycjach. Zagrala w Night Club ale po opisach i recenzjach na imdb i w innych zrodlach (nie ogladalem jeszcze tej pozycji) sadze, ze to nic ciekawego... W Gran Torino - rewelacyjnie pasowala do roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones