Alan Andersz

6,2
1 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Andersz

Przeszedł zabieg trepanacji czaszki, jest w śpiączce. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego.

Rafal_

omg! właśnie o tym przeczytałam! SZOK! Alan wracaj do zdrowia!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jordan66

Ciekawe jak ty wyglądasz. Pewnie nie lepiej.. -,-

Unimportant

No przecież masz zdjęcie w awatarze, moim zdaniem bardzo przystojny mężczyzna.

cotypowiesz

predzej uwierze ze dadan ma swoje zdjecie w avie niz jordan_forumowa_cipa66

sanczopansa

Ha ha. xD

cotypowiesz

Jasne, pod warunkiem, że pod tym nickiem ukrywa się Al Pacino...;)

Rafal_

i puść dziecko na impreze . Ja to chyba córce nigdy nie zezwole na jakieś tam pijackie impry

grzechu333

Jedna gazeta podaje że pobito go we własnym mieszkaniu. To ciekawe. Może cała ta akcja to tylko akcja promocyjna nowego programiku z jego udziałem ?

Jordan66

gazeta???????????? skoro SE nazywasz gazetą to nie dziwią mnie Twoje wypowiedzi, adekwatne do ulubionej literatury... odejdź i nie wracaj
AMEN

adziaaa81

Ty paniusiu, gdyby nie te gazety typu SE, Fakt to byś do teraz nie wiedziała o śmierci swojego żałosnego idola.

adziaaa81

Strażnica lepsza?Może Gość Niedzielny?Tak samo plotkarskie.;))))))

madirrfakir

hahaha odniosłe/aś się do mojego AMEN??? oznacza "koniec", koniec komentarza, koniec dyskusji, nie czytuję Gościa Niedzielnego również, ale teraz może zacznę :D:D:D

adziaaa81

W gwoli ścisłości to "Amen" oznacza "Niech się tak stanie". Nie przepadam za Anderszem, ale życzę mu powrotu do zdrowia.

theodorebagwell3

qrcze rzeczywiście, chyba jednak ogarnę tego "gościa niedzielnego" bo teraz to mi nawet wstyd :(

adziaaa81

Nie obrażaj się. Nie chciałem cię urazić.

theodorebagwell3

no coś Ty nie obraziłam się, naprawdę mi wstyd...

adziaaa81

A zatem Pax.

theodorebagwell3

:D
PS ogarnęłam w necie tego Pax'a bo of course nie wiedziałam co znaczy :D

Rafal_

Boże.. jak widzę niektóre komentarze to nie wiem, czy się śmiać czy płakać.. Ile zawiści w Was jest. Chodzi o Ludzkie zdrowie (takie jak wasze) a Wy jakby bez uczuć. Gorzej jak zwierzęta się zachowujecie i macie pretensje, że rząd mamy jaki mamy. A Ludzie w Kraju tacy, jak widać.

BunHeaD

bylby normalny to bylby zdrowy, byl nienormalny- zostanie mu juz do końca zycia, podobno ma strepanowaną czaszkę, więc już lipa na maxa.

Xerxo

Czaszka jest niczym innym jak kością ochraniającą inny narząd czyli mózg, fakt, to nie złamana ręka czy noga. Dzisiaj już widać, że czaszką Alana zajęli się profesjonaliści, bo wygląda na to, że chłopak z poważnego wypadku wyszedł obronną ręką, więc nie koniecznie "lipa", chociaż hiphopowe młynki na głowie raczej będzie musiał sobie odpuścić. Mam nadzieję, że zdrowie pozwoli mu kontynuować pasję aktorską, czego mu życzę:)

Rafal_

Alan wracaj do zdrowia!!!

asik_20

ALAN ŁADNY WPI ERDOL!!! BUAHHAA

Schizofrenik_XXI_wieku

Głąb z ciebie.

Unimportant

ej, czytałem że się rzucał to dostał, raz widziałem tego chama na żywo, jak się do ludzi zwraca, jak cham który patrzy z wyższością

Schizofrenik_XXI_wieku

"RAZ widziałem" to mówi wszystko, raz to nawet anioł ma prawo się na kogoś wkurzyć. Skąd wiesz jak ten ktoś wcześniej odezwał się do Andersza, może był taki qlturalkny jak ty:/

Teresa_7

teresa z kalkuty się znalazła :) każdy wie że ten cyc to cham :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones