Alan Andersz

6,2
1 178 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Andersz

Gdzie tacy się uchowali ? Przecież za moich czasów, w mojej szkole tak by ich przetoczyli, nakopali do dupy i spuścili w kiblu że albo by wyrośli na fajnych gości albo popełnili samobójstwa.

Rocky_Balboa - czemu o nim nie napisałeś eseju ?

Jordan66

Po kilku miesiącach chciałem przeprosić Justina Biebera i jego fanów. Nawet nie znałem go zbytnio porównując go z anderszem dlatego popełniłem błąd :)

Jordan66

Poje*any jak lato z radiem... Weź sie ku*wa koleś ogarnij i przestań pier**lić głupoty .

complete

A ty brandzlujesz się pod Andersza czy co ?

Jordan66

Kurcze o co Wam chodzi, On naprawdę jest w porządku. Ciekawa jestem co tak bardzo Wam się w Nim nie podoba ...

PolishBeauty

Dokładnie, Andersz jest spoko i super gra, a do Bibera tak mu blisko jak mnie do księżyca.

Jordan66

Hehe, ostro pojechałeś. W ogóle zastanawia mnie to dlaczego starzy nadali mu na imię Alan - takie imiona są przecież typowe dla rodzin patologicznych.

Hagan

Nie wiem jak cała reszta ale z tym szkolnym kopaniem do dupy i spuszczaniem w kiblu to ja sie z Jordanem66 zgadzam :) W liceum to nie było zmiłuj. Żaden lamer nie wytrzymał dłużej niż tydzień. Jeżeli nie trzymałeś z grupą to przynajmniej musiałeś siedzieć cicho na uboczu bo inaczej wpie..ol. Ja sam ludzi nie gnoiłem ale dziękuje losowi że wrzucił mnie w takie miejsce - liceum wybiło mi z głowy cały snobizm i plastik - lans zanim w ogóle zaczęły mi kiełkować w głowie.

Jordan66

zgadzam się w 100 % Chłopak się wywyższa myśli, że jest lepszy od innych. Już go widze jako jurora hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones