Alan Andersz

6,2
1 176 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Andersz

- kto, za co i w imię czego lansuje takie beztalencia?

patrick22s

Rodzinka ma znajomosci w tv . Pamietam jak bylem na castingu do tego serialu do roli Patryka w serialu 39 i pół. Było około czterysta osób ,wielu po skonczonej szkole aktorskiej, kolejki wychodziły na zewnatrz budynku. Pięc godzin czekalem az bedzie moja kolej. Oczywiscie goowno z tego wyszło. Zapewne na zamkniętym castingu wybrali tego pozera.

accadacca

Dlaczego ukończona szkoła aktorska ma być gwarancją profesjonalizmu, talentu a tym samym pracy w filmie? Czy ukończone studia medyczne dają nam gwarancję tego, że lekarz nie zrobi z nas kaleki albo nie wyprawi nas na tamten świat? Znajomości pomogły młodenmu Olbrychskiemu zagrać w jednym czy dwóch filmachy i na tym się skończyło, Andersz zagrał ponad 20 ról, gdyby nie miał talentu, żadne znajomości by mu nie pomogły, osiadł by w jednym serialu jak Mroczki czy Cichopek i na tym by się skończyło. Zamknięte castingi nie są jakąś nadzwyczajnością w filmowej branży. Andersz świetnie pasował jako syn Karolaka i bardzo dobrze zagrał swoją rolę, nie ma się o co czepiać.

Teresa_7

Chodzi o to, że warsztatowo są lepsi. Zresztą to nie jest żadna nowość. W telewizji, filmie często obsadza się ludzi po znajomości, to nie boli jeżeli mamy do czynienia z kimś to na dodatek zna się na swojej robocie, gorzej jak jest patałachem. Czy Andersz nim jest nie wiem, nie oceniam.

Jaq87

"W telewizji, filmie często obsadza się ludzi po znajomości, to nie boli jeżeli mamy do czynienia z kimś to na dodatek zna się na swojej robocie, gorzej jak jest patałachem. Czy Andersz nim jest nie wiem, nie oceniam"
2 razy tak. 1.Tak, to jest fakt. 2. Tak, Andersz jest patałachem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones