Alden Ehrenreich

Alden Caleb Ehrenreich

7,4
9 091 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alden Ehrenreich

Naprawdę nieźle zaprezentował się w nowym filmie Coppoli, dzielnie sekundował V. Gallo i M. Verdu, sympatyczny typ, a "Tetro" pewnie będzie dla niego przepustką do hollywoodzkiej sławy...

Urwany_Film

nowy James Dean

Urwany_Film

świetna rola tego młodego aktora, jestem oczarowana. Nie tylko kreacją Benniego, lecz całym filmem.

:)

mancia_21

Po występie w "Tetro", porównywany jest także do Di Caprio i Jacka Nicholsona. Lepiej żeby został "nowym" Nicholsonem niż Di Caprio, bo w tej chwili kino (nie tylko amerykańskie) potrzebuje nowych, młodych i znakomitych aktorów. Czas pokaże, czy Ehrenreich na stałe wskoczy do 1 ligi aktorskiej.

La_Pier

Ale przecież on nawet z urody (nie tylko z talentu) jest podobny do Di Caprio. Jednym słowem CUDOWNY :)

frycia2000

no ludzie co wy?!?! przez cały czas trwania filmu nie mogłem dojść czy ten facet gra czy się szwenda po planie przez przypadek. Na pewno nie "sekundował dzielnie" Gallo...

jleszczynski

Ja mam mieszane uczucia. W jednych scenach było dobrze, w innych tylko czarująco się uśmiechał... Tak czy inaczej, ma swego rodzaju charyzmę i zwraca na siebie uwagę... Może jego atutem jest świeżość, w kontraście z doświadczeniem starszych aktorów.

Urwany_Film

Prorocze słowa w kontekście jego angażu do nowych Gwiezdnych wojen. A już po Ave Cezar i Pięknych istotach można było to zresztą powiedzieć. Jak zobaczyłem, że ktoś taki ma grać Hana Solo to byłem nieco zbulwersowany, ale po obejrzeniu właśnie dwóch wymienionych przeze mnie filmów stwierdziłem, że może nie będzie tak źle i że naprawdę może tego nie zepsuć. Wcześniej oglądałem z nim tylko Tetro i niezbyt zdawałem sobie nawet z tego sprawę. Wydał się po prostu zupełnie anonimowy. Mam nadzieję, że naprawdę spisze się w roli Hana i tylko najbardziej nieugięci fani się do niego nie przekonają. Na marginesie dodam, że przy tych innych proponowanych to i tak jest zdecydowanie najlepszym wyborem.

Urwany_Film

Wyglada jak mlody Orson Welles. Przynajmniej w filmie "Rules Don`t Apply"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones