Alec Utgoff

Oleg Utgof

7,1
2 063 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alec Utgoff

w Zespół Medyczno – Społecznych Szkół Policealnych ul. Rakowiecka 23 Warszawa jest bardzo uzdolniony manualnie poza tym ma dobry dotyk. Lekcji udzielali miedzy innymi p. Jacek i p. Ewa. Jest bardzo sympatyczny i chłonny wiedzy."

Ja pier**lę, nie wierzę, że ktoś w administracji zaakceptował tak idiotycznie sformułowaną ciekawostkę...
No przecież wygląda jakby to pisał człowiek z niepełnym podstawowym wykształceniem.
Błędy językowe to już swoją drogą, ale co to jest k**wa za informacja, że "Jest bardzo sympatyczny i chłonny wiedzy"? To jest przecież subiektywna opinia. -_-

xobevil

"ma dobry dotyk"... No k**wa nie wierzę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xobevil

Właśnie zobaczyłem tą "cielawostkę" i aż chciałem poświęcić jej temat, ale jak widzę ubiegłeś mnie. Nie wiem kto w ogóle ją zaakceptował, ale to wygląda jak jakaś notka informacyjna ze strony firmowej.

użytkownik usunięty
xobevil

Wielu internautów i nasi celebryci - pseudodziennikarze z wykształceniem wyższym, np; Kasia Cichopek wyraża się w podobny sposób. Z tego wynika, że dzisiejsze wykształcenie wyższe jest jak dawne niepełne podstawowe.

A wiesz, jest w tym trochę prawdy. Jak patrzę na to jacy ludzie otrzymują dzisiaj lekką ręką magistra z poważanych kierunków, a co sobą i swoimi postawami reprezentują to aż mróz idzie po kościach z niedowierzania.

użytkownik usunięty
xobevil

A, i jeszcze Anna Wędzikowska z TVN (w końcu się jej pozbyli) reprezentuje podobnie niski poziom umysłowy, choć rzekomo ukończyła UW. Prowadziła kiedyś program o gwiazdach kina , w którym niejednokrotnie jako fakty z życia gwiazd podawała niusy z kundelka xD Często w wywiadach ze sławami kina, również zagranicznego, kompromitowała się swoim ignoranctwem. Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku obu tych mądrych inaczej brunetek, nie pomogą doktoraty,jeśli człowiek durnowaty. One obie to przykład takich typowych, niedouczonych,warszawskich karierowiczek gotowych zrobić wszystko,by zaistnieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones