Aleksandr DomogarowI

8,1
5 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

Czy ktoś z Was widział już może nowy film Saszy "????" {Indy}? Podobno bardzo dobry... Ale niestety nie widziałam i zapowiada się że nigdy nie zobaczę, bo jak??? Nigdzie tego nie mogę znaleźć, a nie sądzę, że puszczą ten film w polskich kinach.

Priscilla

Ja też niestety nie widziałam tego filmu, a bardzo bym chciała... :(

Izqa23

ja tez i to jest chamstwo czemu ani w kinach ani w tv nie puszczaja z nim zadnych filmow procz ogniem i mieczem

Bohun_7

tylko puszczali filmy polskiej produkcji z nim i chyba jedyny rosyjski "Bandycki Petersburg" ale kiedy to było?????! Już w Polsce nie jest na topie jak to było kilka lat temu, ale miejmy nadzieję, że znowu powróci do naszego kraju...

rosengarden

Też niestety nie widziałam:(
Jeśli ktoś z was znajdzie błagam niech powie skąd ewentualnie można sciągnąć...

rosengarden

Jeśli ktoś jest zainterresowany to na youtubie jest 10 dziesięciominutowych fragmentów filmu "Stix" z udziałem Domogarova - w zasadzie jest tam cały film :)(wystarczy wpisać "Stix russia").

Izqa23

Podbijam temat. Może znajdzie się ktoś kto już znalazł ten film....

Priscilla

no niestety ja też go nie znalazłam, ale za to moge tylko powiedzieć, że neidługo może znowu coś będzie u nas o Saszy słychać, bo w przyszłym roku ma zagrać w jakimś bodajże słowackim filmie, który jak przypuszcam trafi do naszych kin ponieważ będzie tam bodajże jeszcze grać m.in. Olbrychski i Małaszyński... ;)

Tari

Ciekawe czy to prawda czy jakiś wkręt;-) mam nadzieje , że prawda. Pozdrawiam:-D

julijka26

To nie jest wkręt, naprawdę wystąpią w jednym filmie. Jak się dobrze poszuka na necie to można znaleźć nawet stronę tego filmu - po słowacku, ale lista aktorów z tego co pamiętam jest tam opublikowana, więc to pewniak. :) Z chęcią obejrzę tę produkcję bo zapowiada się ciekawie :]

Izqa23

ten film sie nazywa "Latający Cyprian" http://www.jsmedia.pl/content/blogcategory/17/39/ i tu piszą że zdjęcia juz sie zaczeły. Nie moge sie doczekac cały rok:-( Pozdrawiam.

Priscilla

Oglądałam kiedy film puszczali na RTR Planecie. I przyznam, że spodziewałam się czegoś mocniejszego. Film dobry ale na miano arcydzieła nie zasługuje. Gra Saszy jak zwykle bardzo dobra, chociaż uważam, że stać go na więcej. Ale ogólnie film warty zobaczenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones