Aleksandr DomogarowI

8,1
5 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

Witam, czy macie moze jakies nowe, aktualne informacje dotyczace
Aleksandra? Co sie z nim obecnie dzieje? :)Fajnie bylo by zorganizowac z nim moze jakis czat? :)

seledyn

pomysł bardzo fajny, ale czy w ogóle istnieje mozliwość skontaktowania sie z nim tak bezpośrednio??? czy on interesuje się w ogóle teraz swoimi polskimi fanami??? kiedyś miała być ponoć jego oficjalna strona internetowa w języku polskim - czy ktos ją znalazł, bo ja jakoś nie potrafię.... a tak poza tym to czy on w końcu nauczył sie mówic po polsku??? gdzies czytałam, że mówił, iż Polska nie jest już dla niego obcym krajem i ma tutaj przyjaciół, więc coś po polsku wypadałoby chyba umieć...
Pozdrawiam serdecznie:)
Kasia

...jestem tu nowa, więc jak coś palnęłam to proszę o wybaczenie...

kasienka_s

umie po polsku, ponoć naprawdę nieźle. Co do strony to mówił w jakimś wywiadzie, że pomysł na zrobienie polskiej strony niestety przepadł w natłoku innych pomysłów. Sam wątpi, żeby taka strona kiedykolwiek powstała. Co u niego poza tym to niestety nie wiem a szkoda....

seledyn

Dziś był z nim wywiad w Dzień Dobry TVN :D
Oglądałam tylko jego 2 część i dowiedziałam się że zapomniał już j. polski prawie w całości, że ma propozycję zagrania w nowym filmie polskiego reżysera.. a z nowości więcej chyba nic nie mowił szczególnego.
Pozdrawiam :)

seledyn

Był dzis wywiad w "Dzien Dobry TVN", podobno ma propozycje kolejnej roli od polskiego reżysera.. ;)

liga1988

Byłoby cudownie znowu zobaczyć Saszę w polskim filmie :)
Nie chciałam zakładać nowego wątku, więc spytam tutaj: co się stało z listą TOP aktorów? Nie wchodziłam kilka dni na stronę, ale pamiętam, że Aleksandr był 123, a teraz...? To samo się tyczy innych gwiazd...

DaryaAleksandrowna

Zapewne to co zwykle w tego typu toplistach tzn. ludzie ze zmiennym IP zakładają konta i glosują na swoich ulubieńców (pomińmy już tych którzy są gotowi dać innym aktorom z listy oceny 1)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones