Aleksandr DomogarowI

8,1
5 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

10/10 za Ogniem i Mieczem

użytkownik usunięty

Za rolę jaką zagrał w Ogniem i Mieczem oceniam go 10/10. Do końca miałem nadzieję, że jednak Helena pokocha Bohuna na przekór książce, a nie tego lalusia Skrzetuskiego którego grał gburowaty, wszystkowiedzący pan Żebrowski.

Nikt inny nie pasowałby do postaci Bohuna - przykład kozaka idealnego pod względem urody i zachowania, a nie plebsu z kucykiem na wygolonej głowie.

I mówię to ja - facet w 100% hetero.

ja lubie Żebrowskiego, ale też te oczy i cały Bohun był dla mnie mocno przyciągający <3

użytkownik usunięty
Kingusia2416

No, no, nawet dla faceta Bohun był pociągający.. :D Mnie też się bardzo podobał. Dobrany dfo roli idealnie. Bardzo sexy i świetnie spiewał ;>

a czytałam dzisiaj na forum Ogniem i mieczem, że podobno ta role miał grać Linda ale się wycofał na rzecz innego filmu...

jarzyna118

Tak, Linda się zrzekł roli Bohuna na rzecz ,,Pana Tadeusza", w którym zagrał księdza Robaka. I dobrze się stało, ja przynajniej nie wyobrażam sobie Lindy w tej roli...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones