Aleksandr DomogarowI

8,1
5 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

Może nie trafiał na żony? Dla mnie tylko i wyłącznie jako Bohun on istnieje :)

lays19_91

też mnie to zaciekawiło. A Bohun rzeczywiście wspaniały. Zauważyliscie jak on wspaniale puszczał oko w Ogniem i Mieczem? I wogóle to spojrzenie.

lays19_91

Pewnie ma dzieci starsze ode mnie ;/ ;p Szkoda. Ogólnie to mi jego wiek nie przeszkadza nawet teraz bym na niego poleciała.

A TO OKO BOHUNA RZECZYWIŚCIE BYŁO BARDZO ZAWADIACKIE ;]

lays19_91

Z tego co wiem ma dwóch synów. Ten starszy urodził się w 1985, ale zginął w 2008.na forum nawet jest o tym temat. A na temat młodszego to wiem tyle, ze ma na imię Aleksandr. nie Aleksander, tylko Aleksandr, bo w Rosji oszczędzają na literkach.(zresztą my też oszczędzamy np. Piotr, a mogłoby być Pioter ;D).Alem się rozgadała...

lays19_91

A podoba Ci się ten aktor? To przykre że zginął mu syn. Ale cóż. Ja bym poleciała na niego. Zmarszczki czy nie- oczy zawsze będzie miał urzekające :)))))

lays19_91

mi? no jasne, że mi sie podoba. Szczegolnie jako Bohun. Helene to bym chyba udusiła, gdybym miała jak. A ten jego syn... On po jego smierci dostał deprechy i wogóle, ale podobno już mu lepiej. Ale nie dziwie się, jak czytałam o tym artykuł, to to i okoliczności rzeczywiście nie były zbyt wesołe.

lays19_91

Ah.. cóż za facet :)
Hmm.. a o tym jego synu pierwsze słysze, trzeba będzie się porozglądac po necie

lays19_91

ale żadna mi nie odpisała czy poleciała by na niego? w moim przypadku jest on starszy ode mnie o 28 lat. dla mnie to nie przeszkoda ale raczej jego sprawność fizyczna mogłaby szwankować ;) chociaż napewno dawałby rade. myślę że do 60 jeszcze by dawał rade :P

Ojj chyba się rozpędziłam ups ;}

lays19_91

czy poleciałabym na niego? facet mi się podoba, ale niestety nie ma już 30 lat, zrobił się z niego "tatusiek", tak już jest po 40stce...ale to nic, facet fajny, aż taaak bardzo mi się on nie podoba żeby sikać na jego widok, chyba już wyrosłam z podkochiwania się w aktorach, piosenkarzach itp, a bywało bywało, że sikałam na widok niektórych -hehe teraz to ja się rozpędziłam :)
ode mnie jest bodajże 24 lata starszy, gdybym spotkała właśnie kogoś takiego jak on, nie zapuściłabym się w taki związek, bo po co, to dla mnie zbyt duża róznica wieku. Jego sprawność fizyczna pewnie by nie szwankowała, nie martw sie o to :D, ale taki ktoś czego innego już oczekuje od zycia, założe się, że skończyłoby się na tym, że facet nudziłby się moim życiem, bo przecież on to już wszystko dawno przeżył, a mnie irytowałyby jego "dojrzałe" poglądy na życie itd, itp
ale miło jest marzyć, nikt Ci tego nie zabierze, pozdrawiam

---a może pytasz o sam sex? czy przespałabym się z nim? hehe, może może, sex zawsze mile widziany, czemu nie :))))))facet na raz? hehe no wiesz, chcesz go tylko wykorzystać...:D

jula86

Jezus Maria... co tu się dzieje :D ja bardzo lubie tego aktora, no ale ludzi bez przesady nei rozpędzajmy się tak ok? :D a co do 4 żon to bujda z tego co mi wiadomo bo AD miał tylko 3 żony ;), a z Aleksandrowa czyli rzekomą 4 żoną ślubu nie miał, no ale jak podałam tą informacje filmwebowi to nei przyjął więc neich ludzie żyją w nieświadomości...

Tari

przepraszam za byczka, ale zamiast "ludzi" miało być "ludzie" ;)

jula86

jeny, co za tematy. Awienc ja jestem smarkula, mlodsza od niego o 29 lat, a on jest odemnie starszy o 29.;P 45 lat to niby jeszcze nie jest tak duzo, ale mimo, ze to artysta, to jednak osoba w wieku moich rodzicow. nie wiem, czy bym na niego odrazu poleciala, ale jasne, ze chcalabym go poznac.

lays19_91

ja bym poleciała. to przecież normalny człowiek. a ludzie mogą się łączyć w pary w każdym wieku.

lays19_91

No pewnie, że mogą...
i życzę Ci z całego serducha, żebyś takiego faceta spotkała :)

lays19_91

Pierwsza żona: Natalja Sagojan (rozwód) - syn Dmitrij 1985r. Domogarov ma
25 lat. Rok po urodzeniu syna powtórnie żeni się.

Druga żona: Irna Gunienkowa (1986 - 1995 (rozstanie), 2001 rozwód). Syn
Aleksandr 1989 r. Od 1998 spotyka się oficjalnie z Natalią Gromuszkiną,
małżeństwo wg. jego słów trwało niecałe 10 lat.

Trzecia żona: Natalia Gromuszkina (2001 - 20.01.2005, rozwód). Po dwóch
latach małżeństwa jest już źle między nimi. W 2003 rozstają się. Rozwód
2005. W jednym z wywiadów powiedział, że ją bił. Ona też o tym mówiła w prasie.

Czwarta żona: Marina Aleksandrova (od 2005), po roku odchodzi od niego, później rozwód. Marina ur. 1982r., czyli młodsza o 19 lat od niego.

isvinga

Ładna analiza, też takową sobie kiedyś robiłam...:) panie widzę coraz młodsze a związki coraz krótsze :)) i czytam, że facet znów chce się ożenić i mieć dziecko :)
" jednym z wywiadów powiedział, że ją bił"- coż za wyznanie, który to wywiad...naprawdę nie wierzę, że on to powiedział...;):/

jula86

Wywiad przeprowadził Andreji Wandenko, 27.10.2005, "Zostałem ludożercą". Z jakiej gazety nie zapisałam, ale jest dostępny w necie, na stronie prowadzonej przez fankę. Przy okazji podeśle link. Jest tam więcej ciekawych wywiadów z nim (autoryzowanych!).

isvinga

Czytałam z nim wiele wywiadów, ale to...? Gdzieś Ty to znalazła. Z jego wypowiedzi wnioskowałam zawsze, że facet ma poukładane w główce, naprawdę chce się go słuchać (czytać)...a tu takie coś, no ma się czym facet chwalić, już go nie lubię :/ To przy okazji podeślij ten link proszę...
pozdrawiam :)

jula86

Tej strony nie mogę teraz znaleźć, ale są tam ciekawe wywiady z Domogarovem - o teatrze, depresji itd. To był jeden z głównych nieoficjalnych fanklubów Saszy. Ten wywiad o "Ludożercy" jest zamieszczony też tu http://www.kp.ru/daily/23449/36242/ ale to przedruk. Pierwotnie był w poważniejszym piśmie (nie pamiętam w czym, może jeszcze znajdę). I pamiętam, ale przypisu za nic nie jestem w stanie podać, że w innym wywiadzie, gdy dziennikarz pytał się o sprawy osobiste, Domogarov odesłał go do powyższego art., mówiąc, że powiedział już wszystko co miał na ten temat do powiedzenia i więcej nie będzie wracał do spraw prywatnych publicznie. Pozdrawiam :)

isvinga

Dzięki wielkie, natknęłam się przyznam na ten wywiad już kiedyś i próbowałam tłumaczyć i :) jednego, czego się dowiedziałam to to, że chyba cały ten wywiad jest o Gromuszkinie, to się facet rozgadał...ale żeby dokładnie to zrozumieć to ni w ząb, żesz no...coż będę próbowała dalej, dzięki wielkie za link :):)

isvinga

"Czwarta żona: Marina Aleksandrova (od 2005), po roku odchodzi od niego, później rozwód. Marina ur. 1982r., czyli młodsza o 19 lat od niego."

Czwarta żona? Ej no ludzie nieprzesadzajcie z tego co ja wiem to on miał 3 żony nei 4 ;) jak macie na to jakieś dowody to dajcie linka proszę ;)

Tari

A sprawdzić w googlach to już się nie da, prawda?. Poczytać na rosyjskich serwisach, na stronie Mariny, na wikidepdii (w wersji polskiej) gdzie Aleksandrowa występuje jako żona Saszy. Najlepiej linka dostać.

isvinga

? słucham ? No przepraszam bardzo.... masz na myśli jakie rosyjskie serwisy? GAZETY? masz na myśli jaką stronę Mariny? Oficjalną? (mogę dostać link? bo znalazłam tylko strony fanowskie...), a Wikipedia jest najlepszym argumentem :)... każdy może wejść na wikipedię i zmienić treść zawartej tam informacji więc to nie jest wiarygodne źródło... Dlatego proszę o jakiś dowód na takie wnioski, np. Wywiad z AD, który mówi "moja była żona Marina", albo wywiad z Mariną gdzie wypowiada się "Mój były mąż Aleksander Domogarov"... Na rosyjskich portalach jest duuużo plotek, ale prawdy tam naprawde niewiele. I proszę mi wierzyć, że już nei raz się o tym przekonałam :)

Tari

Informacje o których pisałam są powszechnie dostępne, wystarczy poszukać. Troche czasu to zajmie, ale da się.
Dlatego nie mam zamiaru udowadniać, że nie jestem wielbładem :) ani że Aleksander też nie jest wielbładem. W tym kierunku niestety idzie nasza dyskusja. Dlatego ja pasuje. Jeśli chcesz, to udowodnij, że Marina nie jest jego czwartą żoną, wtedy uwierzę, że masz jakieś rzetelne informacje w tym temacie. Do tego czasu będę polegać na tym, czego się dowiedziałam. Pozdrawiam.

Tari

Ehkm, czy warto tak się sprzeczać? to raz
A dwa, czy Ty sama posiadasz jakieś rzetelne informacje, bo naskakujesz, a sama nie podajesz skąd niby wiesz, że laska nie była jego żoną.
I wyluzujcie dziewczyny, czy była czy nie była, czy to dziś ważne? :))

jula86

"czy Ty sama posiadasz jakieś rzetelne informacje"

Po pierwsze nienawidze plotek...
Po drugie czytałam dwa artykuły w rosyjskich gazetach i tam własnie pisało, że związek z Mariną to tylko plotka...
Po trzecie pod jednym z ostatnich wywiadów AD była jego króciutka charakterystyka/ opis i tam właśnie pisało tylko o 3 żonach i romansie z Mariną


Ja naprawde nienawidze plotek, dlatego nielubię jak ludzie wypowiadają się na jakiś temat opierając się na niesprawdzonych źródłach ;)

Jak znajde linki do tego co napisałam to podam, a prawdopodobnie znajde jeszcze dziś bo zaktualizuję swoją stronke :)

Pozdrawiam

Tari

A ja sobie poplotkować luuubię, szczególnie o facetach, dlatego też tu wchodze hehehe, nie no ja wiem, że zła ze mnie kobieta
A tak poważnie...ja osobiście prawdy nie znam i znam jak większość dwie wersje tej sytuacji, to że facet miał 4 żony, bądź miał 3 żonki, z czego związek z Marinką to tylko romans co jest jak najbardziej możliwe i chyba skłaniam się bardziej ku tej wersji. Jednak tu i ówdzie czytam Sasza to, Sasza tamto i żonaty czterokrotnie, 3 żony czy 4 :D coza różnica, i tak będzie niedługo będzie kolejna :)) a własnie ja bym była bardziej ciekawa czy on teraz z kimś chodzi...:)

jula86

No właśnie, w gruncie rzeczy to wszystko plotki :) Jeśli przyjmiemy, że bulwarówka kłamie (zdaża się), notatki piszą nie doinformowani fani w oparciu o niewiarygodne źródła albo złe tłumaczenia a wywiady wymyślają sami autorzy (ile procesów o to już było), to żadne informacje nie wytrzymują krytyki źródła. Chciałabym zobaczyć kogoś kto udowodni np.żony Cezarego Pazury w oparciu nie o serwisy typu pudelek i artykuły z "Faktu". Co będzie wiarygodne? skan aktu ślubu? Tu jest taka sama sytuacja :)

isvinga

No ja myślę, że tu wystarczą jedynie słowa samego pana Domogarowa, chociaż akt czyjegoś ślubu w necie też widywałam :D
A jak ludzie nie wiedzą, to sobie dopowiedzą i tak się tworzy plotka, a i nasz bohater w wielu wywiadach wspominał, że słyszał o sobie to czy tamto, bo przeczytał w gazecie, pytany o to zdaje się traktować takie rzeczy jak ciekawostki i śmieje się z tego i dobrze.
A jeśli ktoś chce znać prawdę niech naprawdę słucha co on ma do powiedzenia, a nie dziennikarze...choć wiadomo, że są rzeczy o których znana osoba nie mówi np o życiu prywatnym i dowiadujemy się tego z innych źródeł, może czasem trzeba w tym wszystkim znaleźć złoty środek :))

jula86

Obiecałam ;) prosze bardzo...

http://news.mail.ru/society/2364748/

odrazu wkleje inetresujący ans fragment ;)

Александр Домогаров и Марина Александрова

Они впервые увидели друг друга на съемках сериала «Звезда эпохи». Почти сразу Марина потеряла голову от Домогарова. Говорят, что Александрова очень переживала, ведь в то время Домогаров был официальным мужем Натальи Громушкиной, да еще с репутацией женского любимца. Несмотря ни на что, Александрова начала с ним встречаться. Отношения продлились несколько лет. Но вот замуж за знаменитого актера Марина не пошла. После расставания с Домогаровым она вышла замуж за молодого артиста Ивана Стебунова.

lays19_91

no proszę jak się rozkręcił temacik :)
Bohun :****

lays19_91

hehe nadal nim oczarowana? :D a temacik spoko :)
pozdrawiam

lays19_91

ponoć trochę je bił. jedną to nawet na tyle mocno, że mu proces karny wytoczyla o pobicie. ale ja go
rozumiem, na pewno sobie zasłużyły, hehe

Cpt_Spaulding

Nie sądzę, żeby ktokolwiek sobie zasłużył, żeby go bić :/ coza gadanie...a poza tym, na pewno mówisz o gromuszkinie, bo tylko z tą laską miał taki cyrk...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kasiak1983

taaak.... wiedzialem, żeby na forum filmwebu nie ironizować. video meliora proboque, deteriora sequor...

Cpt_Spaulding

Nie widze zwiazku miedzy tym lacinskim aforyzmem i poprzednia wypowiedzia...asinus ad lyram

kasiak1983

obawiam się, że mojego pierwszego postu rownież nie zrozumiałaś...

Cpt_Spaulding

Rowniez? Niby czego nie zrozumialam? Piszesz zrozumiale, a to, ze wcisniesz do wypowiedzi niepasujacy aforyzm lacinski, nie czyni z ciebie od razu madrego czlowieka!!! A lacine rozumiem, bez obaw! Mialam zajecia przez 2 lata na studiach. Pozdro... Zreszta, nie widze powodu do dalszej wymiany zdan. Napisalam tylko opinie i nie wdaje sie w dyskusje typu : nalezalo sie kobiecie przywalic, czy nie? A przepraszam, na tym topiku kroluje jeszcze drugi temat pt. przelecialabys go, czy nie? Spoko. Pozwol, ze zostawie was z waszymi problemami...

kasiak1983

Ach juz rozumiem. Pewnie chodzi o to, ze to byla ironia... No coz, gratuluje poczucia humoru. Znam takich mezczyzn z wypaczonym gustem, ktorzy zartuja tez z gwaltow, wiec jestes na dobrej drodze...

lays19_91

Z pewnością nie trafiał na żony. Taki facet... Toż to ideał!
A tak poważnie: żeby "wytrzymywać" z kimś nie wystarczy, żeby ten ktoś był przystojny, nieprawdaż?;>
Można suponować na podstawie wykonywanej profesji przez tego pana, że nie brakowało mu amatorek "zabójczego spojrzenia", a gdy jest ich tak wiele, wybór ciężki... I cóż poradzi biedny mężczyzna? ;>

Laponoga

Gdzieś czytałam na rosyjskich stronach internetowych wywiad Saszy i Mariny na temat wzajemnych relacji i muszę przyznać, że w roku bodajże 2006 Sasza i Marina mieli spodziewać się dziecka, a dokładnie córki! Tak też mówili o tym, że Marina jest w ciąży! Piszę tutaj na forum bardzo poważnie, bo jak czytając ich wywiad, to myślałam, że padnę! Niestety nie podałam wam linka, ale przypominam sobie, że to była strona www.peoples.ru, bo tylko na tej stronie znalazłam wywiad! Poza tym o ich rozstaniu to nie wiem nic, bo nie mogłam znaleźć dokładnej strony....

Dark44

Szczerze? Ja na stronie Komsomolskoj Pravdy (KP.RU) Widziałam 4 różne informacje na temat ciąży Mariny i w takich różnicach czasowych, że wynikałoby z tego, że Aleksandrova powinna urodzić już co najmniej trójkę dzieci... Tak więc póki nie zobaczę autoryzowanego wywiadu - nie uwierzę :)

Tari

Znalazłam link dotyczący powyższego mojego postu: http://www.peoples.ru/art/cinema/actor/domogarov/history1.html. Mam jeszcze jeden link, dotyczący plotki o ciężarnej Marinie, która uciekła od Domogarova za granicę: http://www.peoples.ru/art/cinema/actor/domogarov/history2.html. To tyle jak na razie:) Jeszcze znajdę parę newsów na jego temat. Oprócz tego czytałam jeszcze na rosyjskich stronach internetowych o roli tancerza baletowego Niżyńskiego (podobno był osobą biseksualną), którą odgrywał sam Domogarov!

Dark44

A propos Mariny, to całkiem ładna kobieta:) Czytałam na stronie lifeshowbiz.ru plotkę, jakoby Marina rozwiodła się z aktorem Iwanem dla nowego partnera, który jest reżyserem i producentem Pervyi Kanal.

Dark44

znalazłam link do strony A.Domogarova i na dole są linki do wywiadów i artykułów z aktorem i Mariną: http://russainmoviesdirectory.com/AlexanderDomogarov.htm. To tyle i cieszę się, że mogłam wam pomóc:)

Dark44

http://mossovet.theatre.ru/truppa/actors/domogarov/14197/. wywiad z Saszą jeszcze tego roku.

Dark44

Prawda o związku Mariny i Saszy: http://fanparty.ru/fanclubs/aleksandr-domogarov. Rozmieszczam link strony po angielsku, choć ja nie znam języka, coś o ślubie: http://bmpost.com/10987.html. Znalazłam jeszcze link do strony: http://www.tv-kino.com/news/36606-aleksandr-domogarov-i-natalya-gromushkina-opya t.html. Ale to tylko plotka z tą Gromuszkiną!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones