Aleksandr DomogarowI

8,1
5 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

Czy zna ktoś adres do Aleksandra;)?? bardzo by mi sie przydał:) (mam na myśli oczywiscie ten "domowy")
Nawet w przypadku gdyby był on podany na jego stronie to i tak jestem zdana na czyjaś łaskę bo...ja nie rozumieć rosyjskiego:/
<prosi>

majka_117

Ja jedynie jego adres do teatru widziałam na jakiejś stronce...

majka_117

Będę musiała poszperac jak tylko znajde odrobinę czasu;)

majka_117

ja również widziałam adres do teatru. wie ktoś może czy można wysłać list na ten adres z prośbą o autograf?

znalazłam go na stronie http://www.domogarov.unl.pl w dziale "o aktorze". ; ) niestety strona aktualnie nie chce się otworzyć.

Gotowka

Strona już działa, aczkolwiek przenosimy ją pod adres domogarov.prv.pl . Niestety serwer unl.pl zostanie usunięty w najbliższym czasie wraz ze wszystkimi stronami, z tąd też ostatnie problemy ze stroną.

Polecam zajrzeć do nas na forum, staram się tam jak najczęściej dodawać nowe zdjęcia z planu nowych filmów w tym zdjęcia z Bitwy Warszawskiej

Pozdrawiam!

majka_117

Obecnie mieszka za Moskwa w lesie ;). Jak to w jedym wywiadzie powiedział ... miał dość ludzi. Lecz gazety nie dawały mu spokoju i jedni dziennikarze przylecieli helikopterem żeby robic z góry zdjęcia jego posiadłości. Więc raczej ciężko będzie znaleźć coś wiarygodnego bądź dokladnego :)

madzik1593

no to jedziemy do Moskwy za las xD

Gotowka

Wybierzmy się zorganizowaną grupą xD Taniej za paliwo wyjdzie :D. Aczkolwiek może ktoś ma jakiś helikopter pożyczyć?

madzik1593

Dokładnie, powiedział to w wywiadzie dla TVN.
Ja mam jego adres, ale kiedy jeszcze mieszkał w Moskwie. ;(
Kiedyś też znalazłam jego e-mail, ale chyba jest nieaktualny ;(((.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones