Aleksandr DomogarowI

8,1
5 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

Nie wiem czym sie wy laski podniecacie.Facet wygląda jak żul i oczy ma przekrwione jakby
wciągał speed'a.Na pewno na miejscu heleny wybrałabym również Skrzetuskiego który
wcale nie był taki nudny tylko przystojny i odważny a Bohun w tym filmie zachowuje sie jak
psychopata i gwałciciel...Slabiutko zagrał Domogarov Bohuna slabiutko...Ale jest to jego
najlepsza rola biorąc pod uwagę pozostałe role.

Ma u mnie kolejnego minusa za to że bił swoje żony i żadna nie mogła z nim dłużej
wytrzymać .

Jesli chcecie tak bardzo spotkać 'Bohuna' idzcie na centralny tam takich meneli pelno jest
...Pozdrawiam.

adriana1

Bardzo przypadły mi do gustu postacie, które zagrał, ale gust ma każdy inny. ; ) Uważam go również za bardzo przystojnego, ale rozumiem, że nie każdy lubi to samo. Po prostu o gustach się nie dyskutuje. ; d A co do jego życia prywatnego nie wtrącam się w to. Nikt nie wie jak to naprawdę było więc radzę ten temat zostawić. ; )

adriana1

Gdzie przeczytałaś taką informację, że Domogarov bił swoje żony?

BOHUNica_1664

W Polsce o gustach się dyskutuje :) gdzie indziej już nie... hehe :D

marcin2800

Sam fakt, że wygląda jak mężczyzna a nie jakiś zniewiesciały chłopaczek.

adriana1

Tak , bardzo bym chciala sie dowiedziec skad masz informacje na temat, ze on bije swoje zony , bo ja pierwsze o tym slysze . On jest bardzo dobrym aktorem , ogladalam z nim tylko dwa filmy , Ogniem i Mieczem i Na Koniec Swiata i w obu zagral fenomenalnie wedlug mnie . Jest bardzo przystojny , meski i ma w sobie to cos to widocznie , przyciaga kobiety . I zgadzam sie z komentarzami powyzej - O GUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE :) Koniec tematu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones