Aleksandr DomogarowI

8,1
5 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

Mam pytanie czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie mogę dostać jakieś filmy z tym aktorem?
Bo w empiku jest właściwie tylko "Ogniem i mieczem" i "Mistrz i Małgorzata".

Teoretycznie można ściągnąć, ale tu pojawia się ten problem że nigdzie nie ma napisów do tych filmów a ja kompletnie nie znam rosyjskiego...

Z góry dziękuję za pomoc

"Na koniec świata" jest bodajże na youtube.
"Noc czerwcową" można kupić na allegro

Indi ukazało się w kolekcji którejś z gazet, kolekcja kina rosyjskiego czy coś takiego... na pewno można na jakimś straganie z filmami jeszcze dostać;)
p.s. świetny film.

aleksandra1986_

Indi obejrzałam tylko ze względu na sami-wiecie-kogo ale bez jakiś zbytnich emocji.
Teraz czekam jedynie na "Latającego Cypriana"... ;)

użytkownik usunięty

Dzięki za pomoc:) Udało mi się znaleźć "Indi" na allegro:) Już zamówiłam, "Noc czerwcową" też już mam:) ale ogólnie to mało filmów z Domogarovem jest u nas dostępna... a szkoda. Tym bardziej że jest tu przecież dość popularny...

Nie wiem czy to określać "jest" czy "był" dość popularny. Wiadomo - większość ludzi wie kim jest, ale co aktualnie robi - mała grupa.
Niestety.

Po pierwsze, to w Mistrzu i Małgorzacie nie grał niestety ;), a po drugie... po co ściągać filmy? Bardzo dużo filmów z AD jest na Youtube i do tego w całości, więc myślę, że nie koniecznie trzeba uciekać się do nielegalnych środków ;)

I jeszcze jedno... niektóre filmy z AD można też znaleźć w serwisie knigi.pl m.in. Dług, Graf Montenegro, Bandycki Petersburg ;)... Jedyny problem tkwi w tym, że filmy są w języku rosyjskim...

Tari

Oh zapomnialabym dodać, że można na tej stronie kupić też książki pt. Marsz tureckiego... język rosyjski oczywiście ;)... Warto kupić chociażby ze względu na okładki ;). A z ważniejszych filmów można też kupić ten: http://www.knigi.pl/?d=produkt&id=3659

Tari

Ojojoj... troszke spamuje, ale znów zapomniałam czegoś dodać ;)... Można kupić na tej stronie również filmy na DVD Marsz Tureckiego, Ciemny Instynkt, Gwiazda Epoki, Volkodav... Bardzo dużo tu tego... wystarczy wpisać w wyszukiwarce na tej stronie "Domogarov" lub "Domogarow" lub "Domagarow" ;). Jeśli po kupnie ktoś jednak miałby problem z językiem rosyjskim to ja chętnie przetłumacze dialogi, ale nei w formie napisów filmowych ;)

użytkownik usunięty

a "Miodowy miesiąc"? bo słyszałam że jest świetny ale tego filmu na tej stronce nie ma...

faktycznie nie ma... sprawdzałam w rosyjskich sklepach, ale brak tam możliwości wysyłu za granice.. Ale za to znalazłam to: http://www.intv.ru/view/?film_id=72675 można obejrzeć film online ;)

użytkownik usunięty

oooo dzięki:D:D
spróbuje obejrzeć, nie wiem ile zrozumiem ale może coś się uda:d
w końcu rosyjski też słowiański język:)

Które z filmów można obejrzeć w całości na youtube? Bardzo prosiłabym o tytuły. Z góry dziękuję.

Gabrielle_Jodoin

A rosyjski język może i słowiański, ale że nic w Rosji nie może być takie, jak w całej reszcie świata i generalnie dziwna to kraina - to i języka często-gęsto nie da się połapać za cholerę bez poznania kilku tam słów i regułek... (ale życzę powodzenia;)).

Gabrielle_Jodoin

Ja znam trochę alfabet, sam język bardzo słabo (ale się uczę!) Ja oglądałam(na youtube) fragmenty jakiegoś programu rozrywkowego, gdzie Sasza śpiewał.

Gabrielle_Jodoin

Z tych które pamiętam to:
- Na KOniec Świata
- Ogniem i MIeczem
- Indi
- Grafina de Monsoro
- chyba Graf Montenegro (ale nie jestem pewna)
- Stiks

Nie pamietam więcej, a mam obecnie problemy z youtube wiec nie moge sprawdzić niestety ;)

użytkownik usunięty

Próbowałam oglądać miodowy miesiąc ale nic a nic nie kumam:/
Byłby to ktoś w stanie przetłumaczyć? tak nie do filmu ja bym je już sobie potem zrobiła tak żeby chodziły ... bo wiem że ktoś mówił że by mógł ewentualnie.... Chociaż wiem że to sporo pracy więc jak by co to zrozumiem....:)
Chyba że ktoś wiedział gdzieś angielskojęzyczne napisy bo z tego akurat języka jestem dobra... tyle że znaleźć nie mogę;/ szukałam do tego i do hrabiego Montenegro i po prostu nic:P albo ja szukać nie umiem albo tego nigdzie nie ma....

użytkownik usunięty

*Hrabiny de Monsoro, a nie Hrabiego Montenegro, taki mały błąd:P
co do tego drugiego to nie mam złudzeń że ani filmu się nie znajdzie ani tym bardziej napisów:( czy to po polsku czy angielsku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones