Aleksandr DomogarowI

8,1
5 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

Za uwarzyliście że głos Bohuna podkładał ten sam aktor co podkładał głos pod Geralta ? , troche dziwnie sie czułem słuchając jak mówi Bohun bo cały czas wydawało mi sie jakby to Geralt mówił (mały mind f u c k)
Mowa tu o Jacku Rozenek-u.

West4

Haha, to jeszcze nic. Jak ktoś grał w wiedźmina i jest też zaznajomiony z serialem dialogi Bohuna ze Skrzetuskim mogą wywołać dziwne uczucia :) Gwoli jasności: Żebrowski grał wiedźmina w serialu, a Bohun, jak już zostało wyżej napisane, ma ten sam głos co wiedźmin z gry. Dwa Geralty rozmawiające ze sobą, to jest to ^^

West4

no i ja mam tutaj majndfaka stulecia, więc trochę poszperałam i nic się nie zgadza. Bohuna przecież grał Domagarow, a nie Rozenek O.o no ale faktycznie, głos identyczny i jak w jednej scenie usłyszałam dwóch wiedźminów to byłam w szoku :D może Rozenek podkładał głos pod Domagarowa(Bohuna)? nie mam pojęcia i jestem confused :/

kaninchen1991

Dokładnie Rozenek podkładał głos pod Domagarowa czyli Bohuna

West4

... a Domogarov (nie Domagarov) nigdzie nie podkładał głosu.

Szkoda że Jerzy Hoffman nie przewidział w tym swoim "arcydziele" 1920 Natasza Urbańska Muzyczny Show, Rozenka by podłożył głos pod rosyjskie dialogi.

tomucho77

czyli Bohun w filmie nie mówi głosem Domogarowa ?!

pixi222

Nie wiem jaką ty wersję oglądałaś, ja w swojej mam oryginalny głos Domogarowa.

ps.
Chodziło mi o gry, a nie o Ogniem i Mieczem.

tomucho77

gry ?! O.K. z tej dyskusji to trudno się połapać o co wam chodzi :/
to jest gra Ogniem i mieczem i tam Bohun mówi głosem Rozenka, tak ?

pixi222

Tak chodzi mi o Bohuna z Wiedźmina.

tomucho77

czekaj, czekaj coś się nie zrozumieliśmy :/
w grze Wiedźmin był Bohun ?

pixi222

Skoro u mnie był Rozenek zamiast Domogorowa to czemu w Wiedźminie nie miało Bohuna zamiast Geralta.

tomucho77

nic z tego nie rozumiem :/
najpierw piszesz, że w filmie Bohun mówi głosem Domogarowa, a teraz piszesz, że Rozenka

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bohun
wychodzi na to, że w "Ogniem i mieczem" Bohun NIE MÓWI głosem Domogarowa :/ aaaa to jakaś kpina dlaczego tak zrobili ? :/

pixi222

Żartuję :)

Wróćmy do postu ...

Nie wiem jaką ty wersję oglądałaś, ja w swojej mam oryginalny głos Domogarowa.

ps.
Chodziło mi o gry, a nie o Ogniem i Mieczem co się tyczy Ogniem i Mieczem to jest wersja z dubbingiem i bez.
Teraz czaisz ?

tomucho77

aha ja już nie wiem, jaką oglądałam, bo to było na TVP a oni robią różne cuda :/

kurna ta cała dyskusja jest tak pokręcona, że można zwariować :P

pixi222

proste: W "Ogniem i mieczem" rolę Bohuna gra Domogarov, ale głos podkłada mu Rozenek.

Lizzy_8

właśnie nie takie proste, bo z moich ustaleń wynika, że są 2 wersje filmu
1) Sasza mówi swoim głosem
2) Sasza mówi głosem Rozenka

pixi222

to chyba jakaś nieoficjalna, wątpię, żeby mówił tak płynnie po polsku

Lizzy_8

w późniejszej Fali zbrodni mówił, więc pewnie wtedy też się kwestii nauczył...

Lizzy_8

Nie po polsku tylko po rosyjsku (kozacku).

tomucho77

nie ma języka kozackiego, Kozacy mówili po ukraińsku; i chodziło mi o polski, bo nie wątpię, że Aleksandr umie mówić po rosyjsku

Lizzy_8

Ja tam się nie znam na językach nie wiem czy jest taki język czy go nie ma, ale wiem na pewno mam dwie wersje językowe: z dubbingiem i bez.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones