Aleksandr DomogarowI

8,1
5 465 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

Sasza to aktor kompletny. Uwielbiam go w filmach, serialach i sztukach teatralnych. Aktor, który nie gra, tylko staje się postacią. Nawet, jak pojawia się w epizodach, to i tak kradnie show głównym bohaterom, a w "Trzech siostrach" i "Niżyńskim, obłąkanym Bożym klaunie" przechodzi samego siebie (o ile to możliwe). Poza tym, to niesamowicie błyskotliwy i mądry życiowo człowiek, niestety, mocno skrzywdzony przez media i "znajomych"...

white_latte

A jakie filmy/seriale polecasz z jego udziałem ?

Kaateee

Ja polecam serial ,,Marsz Tureckiego". Jest świetny jako prokurator Aleksander Turecki. Na youtubie niestety po rosyjsku.

ignis_2

Znalazłam film na youtubie i z chęcią bym obejrzała, jednak bez polskich napisów za wiele nie zrozumiem.
Filmy, które obejrzałam na razie z jego udziałem - Ogniem i mieczem (standard, kilka razy na TVP), Car (oszczędna gra aktorska, a mimo to postać wzbudza zainteresowanie) , 1920 Bitwa Warszawska ( na ekranie ma zaledwie kilka minut, a od razu przykuwa wzrok, widać że jest to postać z charakterem).
Chciałabym jeszcze obejrzeć filmy z jego udziałem, ale na razie jestem w martwym punkcie.
A oglądałaś Na koniec świata ? Jeśli tak to czy polecasz ?

Kaateee

Nigdy się nie uczyłam rosyjskiego wiec rozumiem tylko pojedyncze słowa, ale i tak warto obejrzeć serial. Nawet jak nic nie rozumiesz. Aleksander swietnie operuje tam mimiką. Wystarczy tylko na niego patrzeć. Spróbuj jeden odcinek. Mnie wciągnęło.
,,volkodav" odradzam. Film nudny, a Domogarow pojawia sie tylko na poczatku filmu na 13 minut. Tak samo jak i ,,latający mnich". Domogarow jak zwykle świetny, ale film nudny jak flaki z olejem.
,,Na koniec świata" polecam. Trudna rola, film ciekawy i Aleksander mówi tam po polsku chodź czasem niezrozumiałe.

ignis_2

Skoro tak polecasz ten serial to spróbuję obejrzeć pierwszy odcinek ! Szkoda tylko, że nie ma do tego filmu napisów w języku rosyjskim (cyrylicę umiem).
Zastanawiałam się czy nie obejrzeć Volkodav. Zniechęcał mnie jednak gatunek filmu. Sam zwiastun też mnie nie zaciekawił. Film włączę na 13 minut żeby zobaczyć tylko Domogarowa.
Na koniec świata na pewno obejrzę.
Ostatnio przerzuciłam się na kino radzieckie/rosyjskie i jestem pod wrażeniem. Mam zamiar przejrzeć jeszcze inne filmografię rosyjskich aktorów/aktorek. Może poszczęści mi się lepiej i filmy będą z napisami polskimi.
Dziękuje Ci bardzo za pomoc !

Kaateee

Koniecznie obejrz serial Pani de Monsoreau. Aleksander gra tam hrabiego de Bussy. Rola jak zwykle świetna, a Domogarow kapitalnie tam wyglada. A jak chcesz coś po polsku to obejrz ,,Noc czerwcową" teatr tv Andrzeja Wajdy. Tam Domogarow również mówi po polsku. Na youtubie dostępny tez jest spektakl ,,Makbet" z krakowskiego teatru Bagatela. Aha. Ja znalazłam na youtubie ,,marsz tureckiego" z cyrylica, tylko musisz włączyć opcje rosyjskich napisów.

ignis_2

Dzięki za tyle propozycji filmów/seriali ! Teraz powinnam nadrobić braki w filmografii Domogarowa.

Kaateee

Daj znać co Ci się spodobało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones