Aleksandr DomogarowI

8,1
5 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

Zapraszam na moją nową nieoficjalną stronę poświęconą twórczości Aleksandra Domogarova! www.domogarov.unl.pl :) Na stronie narazie nie ma zbyt wielu materiałów, ale powstała dopiero wczoraj więc postaramy się to nadrobić ;)

Tari

weszlam niedawno na te strone i naprawde niezla, pozdro i mam nadzieje, ze srona jeszcze bardziej sie rozbuduje.

worldplayer

Oczywiście, że strona się rozbuduje. Wciąż nad nią pracujemy i nie mamy zamiaru jej zostawić ;).

Tari

w dniu dzisiejszym strona nei działa, nie wiem jak długo będzie to trwać, ale dotyczy to problemów z serwerem unl.pl i nie jest zależne od nas.

Z góry przepraszamy :)

Tari

na strone mozna juz wejść ale poprzez wpisanie domogarov.unl.pl do momentu usuniecia awarii nie jest możliwe wejście przez www.domogarov.unl.pl

Tari

Już wszystko działa jak należy :) (Przynajmniej mam taką nadzieję)

Tari

Mam pytanie, Czy ta stronka rzeczywiście działa?, bo mi ona działała tylko na samym początku, a teraz nic a nic :/
pozdrawiam

jula86

U mnie strona działa i wszystko jest ok.

użytkownik usunięty
Tari

niestety...
mnie właśnie też nie działa:(

MOżliwe, że serwer miał akurat jakieś problemy, ale jeśli nadal strona nei działa, to proszę przejść na ten adres http://www.adbackup.byethost31.com/ jest to backup naszej strony. Jeśli nadal nei będzie działać to postaram się coś z tym zrobić ;)

Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Tari

teraz działa:)
nawiasem mówiąc bardzo dobra strona;)

Ale działa pod którym z linków? unl.pl czy byethost?

Cieszę się, że strona się podoba ;)... Wciąż ją rozwijamy i chociaż już prawie rok działamy to wciąż nie zrobiliśmy wszystkie co chcieli byśmy zrobić ;)

użytkownik usunięty
Tari

byethost. Ta druga nie działa
zaaa krótki................

hmmm dziwne... podobny problem mają tylko Rosjanie ;) większość polskich serwerów blokuje poprostu rosyjskich użytkowników, być może tym razem jest podobnie...

Tari

Zostaliśmy zmuszeni do pozostania tylko przy stronie na byethoście, ponieważ cały serwer unl.pl został usunięty razem ze wszystkimi stronami ( w tym z naszą).

Na stronę można teraz wchodzić przez domenę www.domogarov.prv.pl lub przez adres byethostowy

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones