Aleksandr DomogarowI

8,1
5 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

Dlaczego nie została uwzględniona w filmografii tego aktora?

Lineczka_filmweb

Przecież jest. Rozwiń wkładkę "gościnnie"

bourvil

Faktycznie, nie zauważyłam. Moim zdaniem nie powinna ta informacja znajdować się w zakładce gościnnie tylko w normalnej, zwykłej filmografii.

Lineczka_filmweb

tak zgadzam się. Też mnie to denerwuję.

Lineczka_filmweb

Odcinków jest 103..., a o n zagrał w 7 ;) i to nie pod rząd, więc gościnnie :P

ŻYCIE ZA ŚMIERĆ (29), CZY DIABEŁ MOŻE UMRZEĆ? (30), BITWA (13), DIABELSKA ALTERNATYWA (14), TERROR NA ŻYWO (15), AMERYKAŃSKI ŁĄCZNIK (16), OSTATECZNE ROZWIĄZANIE (28).

pixi222

Szkoda, bo generalnie w przypadku Fali Zbrodni to ten cały serial miał według mnie tendencję spadkową z każdym następnym sezonem.
O ile sezon pierwszy był genialny - przede wszystkim ze względu właśnie na Siergieja (fenomenalna kreacja, mega charyzmatyczny aktor) i Bakajewa.

Jak dla mnie to ten facet nawet nie musi jakoś specjalnie grać. Jego charyzma przebija wszystko jak leci. Nawet jakby powiedział "kupa" w dwunastu językach to bym to kupił bez problemu.

HorrGore

jako Siergiej w fali odegrał bardzo znaczącą rolę w serialu,szkoda że dłużej nie pożył,i powinien mieć w ogólnym filmografie swoją postać a nie gościnnie

Lineczka_filmweb

Siergiej był świetną postacią i moim ulubionym antagonistą w całym serialu, nikt z czarnych charakterów nie miał później jego charyzmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones