Aleksandr DomogarowI

8,1
5 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

"Bohun to człek szalony, kto nas przed nim ochroni?" - A. Domagarow znakomicie wcielił się w tę rolę, ekranowy Bohun kochając do szaleństwa Helene nie cofnie się przed niczym - "z żalu świat podpali", chwilami wydaję się że jest w stanie zatrzymać całą armie Lachów. Przypomina mi nieco rolę Daniela Olbrychskiego z Potopu - kiedy decyduje się na porwanie księcia Bogusława. Wielkie kino, wielkie akrostwo!! dziękuje ;-)

Lukasz_smok

NIE MOŻNA NIC WIĘCEJ ZROBIĆ JAK PRZYZNAĆ CI RACJĘ :-) POZDRAWIAM

Lukasz_smok

Trzeba mu to przyznać- zdecydowanie najlepsza rola w Ogniem i Mieczem. Wypada genialnie przy takim "nieswoim" Wołodyjowskim, kiepskim Skrzetuskim i wybitnie beznadziejnym Zagłobie. Bohun ratuje ten film a aktor który podkłada głos "polski" Bohunowi został świetnie wybrany.

KNIAZIÓWNA! :)

Remiel

O co chodzi z tym podkładaniem głosu pod Bohuna??? W których scenach Domogarov mówi swoim głosem, a w których podkłada Rozenek???


joannek

Zapewne tekstach po polsku mówi Rozenek :D

rosengarden

Wszystkie dialogi mówi Rozenek, a piosenkę śpiewa ktos inni, jak sie zna głos domogarowa to sie pozna a jak nie to jest bardzo trudno... Pozdrawiam:-)

Lukasz_smok

nic dodac nic ujac, najlepszy zdecydowanie aktor w Ogniem i mieczem, nei to co Wołodyjowski i Helena bo zostali zagrani tragicznie

Lukasz_smok

dokładnie :)
dziękujemy za Takiego aktora :)

Annarchia

Widzę, że jeszcze są jacyś dobrzy aktorzy na tym świecie a nie jakieś drewna jak Ashton Kutcher.

NoX_4

eh szukasz tak daleko wystarczy spojrzeć na naszych polskich aktorów np. Paweł Deląg on chyba ten byplom dzieki swojemu wygladowi dostal a nie dzieki umiejetnoscia

Lukasz_smok

JA TEZ DZIEKUJE!
KOCHAM GO I NIE TYLKO JA:D:D:D ALE CO TAM:D

TWOJA HELENA:D:D

Satine_11

Domogarow zagrał Bohuna fnomenalnie!!
Nie dośc że jest nieziemsko przystojny to talent też ma kosmiczny.
Ach.... szkoda że to jeden z niewielu aktorów, bo jeśli jego nazwie się aktorem to resztę tych ludzi którzy ,, próbują grac " trzeba nazwac totalną porażką i nieporozumieniem.

Lukasz_smok

Zgadzam się Aleksander świetnie zagrał Bohuna nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli. :)))) Alex is the best !!

Olcia19_13

Alex jest nieziemsko przystojny i ma niesamowity talent !!!!!!!! KOCHAM !!!!!!!!

Olcia19_13

Szkoda, że jest znany w Polsce głównie z roli Bohuna...

marta9002

rewelacyjny jest w Na koniec Świata

uwielbiam scenę z baletem (bez spodni) i kiedy opowiada historię jak odróżnić rzeczywistość od iluzji:)

Minia123

W "Na koniec świata" jest naprawdę ... mrr :)
Tylko ta Steczkowska mi jakoś nie podeszła.
Może to zwykła zazdrość? ;)

marta9002

ja muszę przyznać, że jej zazdroszczę:)

a widziałaś Ya kukla? jeśli tak, o czym jest ten film?

Minia123

Nie wiedziałam tego filmu.

Steczce też zazdroszczę oczywiście. Zwłaszcza tego pocałunku... no, już wiecie o którym mówię ;)

marta9002

tym przy stole?:)


za krótki <br/>

Minia123

nie pamiętam czy był tam stół ale obraz tego faceta pomalowany przez naszego Saszkę - Wiktora tak ;)

marta9002

Czy mógłby m ktoś powiedziec skąd można ściągnąc tenn film?? "Na koniec świata"??

kleopatra1992xXx

Na Youtubie możesz obejrzeć ;)
O tu, masz link:
http://www.youtube.com/watch?v=qzVYqF66Q5E

wera551

Pan Aleksandr jest nie tylko świetnym aktorem. Do tego bardzo dobrze gra na fortepianie i przede wszystkim ŚWIETNIE śpiewa. Jego "This is the moment" z musicalu "Jekyll & Hyde" powaliło mnie na kolana! Muszę też zauważyć, że nie jest to jedyna tak wspaniała teatralna rola tego aktora, bo jest jeszcze choćby Niżyński czy Cyrano de Bergerac. Szkoda, że na razie nie ma szans na zobaczenie pana Domogarowa w Polsce...

Piano_222

Ale my to dobrze wiemy ;)
A mogłabyś podać linka do tej piosenki?

Nibenet

To śpiewa "This is the moment", ale w trochę innej wersji.
http://www.youtube.com/watch?v=e9yLRSz31vc&feature=related

Piano_222

Mi chyba najbardziej podoba się jednak Konfrontacja jeśli chodzi o J&H :)

Lukasz_smok

Nie wiem dlaczego, ale nie moge dodac linków we właściwym miejscu. To pewnie, przez tego nowego filmweba. W kazdym razie w przypływie weny zrobiłam sobie strone o Bohunie :) Zapraszam was dziewczyny na www.bohun-fan.cba.pl - tworzenie w toku.

Ksiezniczka_Marta

Pięknie śpiewa, takim czystym barytonem xD Normalnie cud, miód i orzeszki:D Wiem tylko, że nagrał płytę w stylu chanson. Ciekawe jakie ma preferencje muzyczne... Czytałam na jego stronie internetowej, że jego ulubionym zespołem jest zespół Liube, czy jakoś tak (proszę mi wybaczyć). Słyszałam kilka piosenek tego zespołu i muszę stwierdzić, że ma dobre teksty i muzę, tylko, że nie moje klimaty:) Muzyka Liube to mieszanka rocka, folkoru rosyjskiego i poezji śpiewanej czy jakoś tak...

użytkownik usunięty
Lukasz_smok

Zgadza się, tę rolę odegrał z pasją!

Bohun to moja ulubiona postać Sienkiewiczowska, poza Zagłobą, ale to inny świat. Domogarow ma w sobie faktycznie coś z Bohuna - te oczy i porywczość w mimice. ahhh <33

paczek93

Jak już napisałam w innym temacie Sasza nie grał Bohuna tylko nim jest:) Mistrzowska rola, jestem pełna podziwu, że można być jednocześnie tak przystojnym i utalentowanym.

Lukasz_smok

Nic dodać nic ująć :) Przyłączam się do podziękowań :)

Lukasz_smok

Fenomenalnie zagrał Bohuna! podobała mi się też jego rola Wiktora. Wciąż nie mogę napatrzeć się na jego oczy;)

czarymary_zmleka

Właśnie, te jego oczy...

Niebieskooka_3

A pomyśleć, że pierwotnie Bohuna mial grać Bogusław Linda. To byłaby katastrofa.

Vanessa100

Czemu twierdzisz że Linda byłby katastrofą ?

tomucho77

Bo by był.

Vanessa100

A czy mogła byś przedstawić jakieś argumenty ?

tomucho77

Linda jest dobrym aktorem, ale do tej roli w ogóle mi nie pasuje.
A poza tym kompletnie nie ma takiego czaru jak Domogarow.
Już wystarczy, że w OiM nie udał się zbytnio Wołodyjowski ani Helena to jeszcze tylko by brakowało, żeby i postać Bohuna skopano.
Domogarow był genialny. Linda na pewno by tak zniewalająco nie wypadł
No może i katastrofy by nie było, ale mocno średniawo
W roli Bohuna nikogo innego nie widzę poza Domogarowem

Vanessa100

Choć bardzo lubię Lindę to muszę Ci przyznać rację, argumenty trafne w 100% !

Pozdrawiam :)

tomucho77

Również pozdrawiam ;)

tomucho77

I kim by się wtedy kobiety zachwycały?
Kowalewskim? Zborowskim? Zamachowskim? Lindą????????????????????
A Żebrowski jakoś mnie na kolana nigdy nie powalał

Lukasz_smok

Tak to prawda Domogarow jako Bohun świetny . Nie widzę nikogo prócz Niego w tej roli. Myślę ,że sam mistrz Sienkiewicz byłby usatysfakcjonowany.

Atatt

W czasie, kiedy ten film wyświetlali w kinach, zrobiono krótki sondażyk radiowy na ulicach i zapytano kobiet, który z aktorów im się podobał najbardziej. Ku mojemu początkowemu zdziwieniu sporo z nich wskazywało na "Bohuna". Se myślę: no jak to, a to nie wszystkie chciałyby wpaść w ramiona przystojnego i ucywilizowanego Polaka? Szybko jednak zrozumiałem, że kobiety w gruncie rzeczy pragną chyba choć raz przeżyć coś zwariowanego, poczuć się obiektem adoracji szalonego z miłości mężczyzny. A ten aktor spełnił się w tej roli znakomicie. Zresztą z czasem przekonałem się, że Żebrowski nadaje się bardziej do billboardów reklamowych z podpisem "Jestem Europejczykiem";-)
A film mi się podobał, w kinie robi wrażenie i jakieś 7/10 mógłbym dać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones