Aleksandr DomogarowI

8,1
5 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

oczy jak neptuny, temperament milczącego rozbójnika, jest wspaniały w rolach niepokornych bo wzbudzają biegunowe odczucia, nie odbywają się na poziomie interpretacji czynów a raczej stopniowej analizy jakiejś imponderabilii co w nim tkwi przez cały seans. zjawiskowy i barwny. ,,szalona głowa"

PS: za Bohuna kocham

miriel_3

"czort cudny" - piękne określenie, pasujące w 100% do niego:)
Też go kocham za Bohuna

miriel_3

Ostatnia scena w "Ogniem i mieczem" jest zjawiskowa. Swoją grą Domogarow oddaje wszystkie emocje, jakie kłębiły się w Bohunie. A nad wyraz widać Jego miłość do Heleny. Doskonały.

severn

Tak, tak, doskonały! Gdyby Bohun był taki jak postać wykreowana przez Domogarowa, na miejscu Heleny nie wahałabym się ani chwili. A mogłybyście (zakładam, że mam do czynienia z płcią piękną) polecić mi jakieś inne filmy, gdzie Domogarow równie urzeka?

AtomHeartMother

Na koniec świata . nie urzeka. ale kłaść pokłony przed zbudowaniem roli.

miriel_3

kocham Saszę, za to szaleństwo w oczach. wystarczy spojrzeć w jego oczy żeby wiedzieć jakim jest człowiekiem. właśnie to najbardziej mnie w nim urzeka.

softy_girl

Domogarow jest tak zjawiskowy, że trudno uwierzyć, że można być tak przystojnym facetem. Oczy, oczy!

Niebieskooka_3

Aleksandr był i zawsze będzie dla mnie boski! ! Te piękne oczy, ta wspaniała rola Bohuna, wszystko, co napisaliście - zgadzam się z wami. Czuć tą pasję, genialny! Szkoda, że więcej, wcześniej u nas nie grał. Uwielbiam go!
i podpisuję się pod słowami koleżanki:
"Gdyby Bohun był taki jak postać wykreowana przez Domogarowa, na miejscu Heleny nie wahałabym się ani chwili. "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones