Aleksandr DomogarowI

8,1
5 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

facet ma temperament
i nie mozna zapomniec tego spojrzenia
a poza tym jego rosyjski akcent dodaje miłego akcentu "ogniem i mieczem"

Lady_Kumiko

to on ma rosyjski akcent..???!!! ja myslalam, ze ukrainski... widocznie nie rozrozniam...ale to i tak wielkiej roznicy nie ma pomiedzy ruskim, a ukrainskim.., ale mimo wszystko...

__1064aka

... pomijając to że obydwa kraje mają ten sam alfabet (cyrylicę) to... ale skąd!! Jakie tam między nimi podobieństwo.......... :]

soureen

alfabet maja podobny ale nie taki sam
np. i ukrainskie i ruski sie rozni jezyk tez!!

__1064aka

Dla osoby nie znających tych języków, brzmią one tak samo, co wykorzystał Hoffman

Danielle

Ja nie znam ani jednego, ani drugiego języka, ale rozróżniam- ukraiński jest twardy, a rosyjski śpiewny.

Lady_Kumiko

Wracając do tematu:)
Oczywiście, że nie można zapomnieć jego spojrzenia. Zajebiście zagrał Bohuna, był idealnie taki, jak w książce. A te jego spojrzenie..takie dzikie i kuszące;)Jak cała postac Bohuna:) Niew iem, dlaczego Helena aż tak mu sie opierała:D

Mery_4

oj tak..jakaś głupia ta Helcia była! miała takiego faceta i wybrała...no sami wiecie! no ale cóż widać Sienkiewicz nie znał sie na facetach :D albo wyobrażał sobie Bohuna jakoś inaczej! No bo takiemu Bohunowi jakiego stworzył Domogarow po prostu nie można się oprzeć!!! A to ogniste i dzikie spojrzenie...po prostu cudo! Do tej pory pamiętam kiedy zalany krwią Bohun patrzy na Helenę a potem traci przytomność. Oj...szczęściara z niej! A Aleksandr dokładnie tak jak Bohun w jego wykonaniu-NIESAMOWITY!

_Anika_

podpisuje się pod moja przedmówczynią....facet jak z marzen :) Mam słabość do tego typu kolesi:) Bohun rzadzi:D

Mery_4

oj tak..jakaś głupia ta Helcia była! miała takiego faceta i wybrała...no sami wiecie! no ale cóż widać Sienkiewicz nie znał sie na facetach :D albo wyobrażał sobie Bohuna jakoś inaczej! No bo takiemu Bohunowi jakiego stworzył Domogarow po prostu nie można się oprzeć!!! A to ogniste i dzikie spojrzenie...po prostu cudo! Do tej pory pamiętam kiedy zalany krwią Bohun patrzy na Helenę a potem traci przytomność. Oj...szczęściara z niej! A Aleksandr dokładnie tak jak Bohun w jego wykonaniu-NIESAMOWITY!

_Anika_

Helena wybrała bezpieczeństwo i łagodność.Skrzetuski niebył taki zły.Lubię Żebrowskiego w tym wcieleniu.
Ale trzeba przyznać,że Bohun był tu bardziej taki .?..?.męski.
Porywczy i szalony ,ale wypadł super.
Czy to jego wina byla ,że kochał....jaki był to był ,ale zobaczcie jak taki szalony półkownik kozacki miał poszanowanie dla kobiety którą kochał- nieba by jej przychylił.Teraz już nie ma takich ludzi.
"Gdyby ja Ciebie nie kochał ,byłby ja słynny jak sam Chmielnicki".Kniaziówna.

Lady_Kumiko

on jest boski.Kiedy pierwszy raz widziałam scenę w której on odjeżdza poryczałam się.było mi go tak żal!!!ggłupia helena pozwoliła żeb taki facet jej uciekł.Kiedy bohun i skrzetuski stali obok siebie to było ewidentnie widać kto jest lepszy!!!!

Lady_Kumiko

Myślę, że Sinkiewicz dokładnie tak wyobrażał sobie Bohuna. Chciał podkreślić, ze mimo, ze Bohun był przesałwnym junakiem, przystojnym młodzieńcem, itd:P, a mimo to idealna Helena wybrała idealnego Skrzetuskiego:) Osobiście uważam, ze to debilka. No ale książka jest taka jak Domogarow- niesamowita:)
Heh..

Mery_4

Ahhh te jego magiczne oczy...wszystko w nich można wyczytać...Bohun pierwsza klasa ,tak właśnie wyobrażałam sobie tego szalonego Kozaka :) W sumie to rozumiem wybór Heleny bo ja mimo iż on (Bohun) był magnetyczny i pociągający to wkońcu wymordował jej rodzine .

Ulka

no wymordowal ale ona juz wczesniej go olewala i nienawidzila, a poze tym mi biedaka zal tyle sie wycierpial przez nia, Boze co ja bym dala za taka milosc

Lady_Kumiko

eh chcialabym byc na miejscu Heleny (wiadomo wybralabym, Bohuna) a ta nieumiala docenic milosci biednego kozaka

Bohun_7

http://www.filmpolski.pl/z1/80z/7180_34.jpg na tym zdjeciu przypomina Sawyera z "Zagubionych", prawda?

A wracajac do tematu to sie zgadzam z moja pzredmowczynia ze ta Helena to jakas dziwna.... hmmm... moze nie potafi dostrzec prawdziwego piekna Bohuna ;p

aaniaa

http://www.youtube.com/watch?v=pG_ah6X2OX4&mode=related&search= Drogie panie, znalazlam inne "zakonczenie"... Obejrzyjcie bo warto :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones