Aleksandr DomogarowI

8,1
5 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

to straszne, ze przez ta swoja durna byla zonke chcial sie zabic, podcial sobie zyly i ledwo go odratowali...Bogu dziekowac...

Bohun_7

Co? Naprawde? O.O Boże...nie wiedziałam o tym! Ale teraz wszystko wskazuje na to, że znów jest szczęśliwy...z nową żoną :P :)

maestro_czaja

ja tez nie wiedzialam do tego wygadywala glupoty o tym ze pije wodke i ja bije... cholera jedna zabic taka

Bohun_7

ja tez sie dopiero co dowiedzialam i do tego ta byla zoncia roznosila jakies ploty o tym ze on pije i ja bije, co za cholera pohybel dla niej

Bohun_7

Ja też słyszałam tylko o tych oskarżeniach...Co za "poziom", a raczej jego brak u tej kobiety :/

Bohun_7

no tak, ale takiej idiotki sie nie znieni boze glupia niewdziecznice

Bohun_7

Jak ja bym miała takiego męża...to chyba bym go normalnie w klatce trzymała :P

maestro_czaja

nie no bez przesady z ta klatka, ja bym chyba oszalala z radoci... ale coz trzeba tylko marzyc ze sie znajdzie choc troche podobnego do niego...

użytkownik usunięty
Bohun_7

no też to słyszałam..ale na szczęście nie jest już z tą zołzą...

Bohun_7

Ja tylko chcę dodać coś od siebie... ;) Żonka jego zachowała się nie fair, bo po cóż rozgłaszać wszem i wobec o swoim życiu, bardzo prywatnym, a do tego oczerniać swojego męża?! Byłego, ale zawsze. ;) Z kolei, jak tutaj, my fanki, możemy zaciekle bronić Domogarova pisząc, że na pewno był przykładnym mężem? Jak było naprawdę wiedzą tylko i wyłącznie ONI...;) A ja proponuję oceniać jego grę aktorską, piękne oczęta...
Ehh, teraz pewnie zostanę zlinczowana, ale cóż. ;)

InGreen

Co?! On bił swoją żonę? W życiu w to nie uwierzę, nawet gdybym na własne oczy zobaczyła xD

kiara_94

Tak, kablem od żelazka i pralką w nią rzucał, no ja was proszę! Co nas obchodzi życie prywatne aktora, spróbujcie się postawić w skórze kogokolwiek ze znanych osób ani odrobiny prywatności! Z resztą rosyjskie gazety czasem piszą takie bzdury, że słów szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones