Aleksandr DomogarowI

8,1
5 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

tych,którzy dokleili mu wąsy

użytkownik usunięty

w Ogniem i mieczem należałoby rozstrzelac,ale on nawet w berecie wyglądałby pięknie.Czytałam trylogię jak miałam 12 lat,ale wydaje mi się,że Sienkiewicz opisywał Bohuna bez końca jako pięknego mężczyznę, bez zarostu( i mniejsza o realia historyczne)

Co z tego, że miał wąsy:D I tak był piękny:D cudny, dziki, szalony, ehh.. można wymieniac i wymieniac... JAK MOGLA WYBRAC SKRZETUSKIEGO?!!!!

Helena wybrała Skrzetuskiego, bo tak chciał Sienkiewicz. :))) A wtedy Domogarova nie było na świecie. Gdyby p. Henryk wiedział, kto kiedyś zagra Bohuna... Na sto procent zmieniłby akcję. xD

InGreen

Zgadzam się :)

Mylisz się. Wówczas większość, jeśli nie wszyscy mężczyźni posiadali wąsy.Tak też Sienkiewicz opisuje Bohuna: "Teraz ujrzał mołojca smukłego jak topola, z obliczem smagłym, zdobnym w bujny, czarny wąs zwieszający się ku dołowi." :)
Moim zdaniem do twarzy było Saszy z bohunowym zarostem;)

użytkownik usunięty
Lady_M_2

ha, ha a więc jednak:D widocznie jako dzieciak nie przyjęłam tego do wiadomości, w takim razie trudno, pretensji do Hoffmana miec nie mogę:)
mogę się tylko cieszyc, że zagrał Domogarow a nie Linda, coc Lindę lubię, ale wiecie o co chodzi;)

Linda do tej roli nie pasuje zupelnie.
Nie wiem jak ktos mogl wpasc na pomysl by to wlasnie on zagral Bohuna

użytkownik usunięty
urszula_3

z tej samej przyczyny, dla której 17letnią Helenę, zagrała kobieta po 30-ce - żeby miec "gwiazdę" w obsadzie (Skorupko była wtedy po Bondzie),żeby ludzie walili do kina a pieniążki do kasy; na szczęście Linda grał wtedy w innym filmie

Wąsy to nic, ale sława Bohu, że nie zrobili Saszy kozaczej fryzury. Wygolenie mu czerepu to na prawdę nie obyłoby się bez użycia karabinu:)

Gabrielle_Jodoin

Hmmm, mmm... sens ostatniego zdania przeze mnie napisanego trochę taki jest, no, chyba zachwiany i średnio zgodny z polską składnią, no ale wszyscy chyba wiedzą o co chodzi ;p

Gabrielle_Jodoin

Hahahaha. Nie wyobrażam go sobie łysego z tym czymś zwisającym od czubka głowyx D hahahah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones