Alice Englert

Alice Allegra Englert

7,0
1 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alice Englert

piękna kobieta zachwyciłem się jej urodą po oglądnięciu Beautiful Creatures

celcik21

Bo jest naturalna! Nie wypacykowana, umalowana i kreatura nie z tej ziemi. Jest ładna, bo jest naturalna. Takie piękno jest najlepsze :)

Xsavi

to prawda

Xsavi

Rzeczywiście bardzo ładna naturalna dziewczyna. A do tego, według mnie w Beautiful Creatures zagrała na prawdę całkiem nieźle, w porównaniu do niektórych aktorów grających w tym filmie. ;)

użytkownik usunięty
qiks33

Dziewczyna fajna ale mnie Jej postać w tym filmie była nieco zbyt sztuczna (pomimo naturalności aktorki), powiedziałabym, że niezbyt oryginalna kreacja. Były już takie rzeczy, typowo "zmierzchowe" klimaty - dziwna dziewczyna, z którą nikt się nie zadaje w szkole, wyciszona i krocząca własnymi ścieżkami. Mi się za to podobała rola tego chłopaka, z którym była.

Chlopak zagral dobrze, ale mimo wszystko ten aktor nie pasowal do tej roli, byl że tak powiem... za stary i to bylo widać w filmie.

użytkownik usunięty
qiks33

ee...obawiam się, że nie rozumiem. Za stary...nie, ewidentnie nic takiego nie było widać.

Wyjaśniam. Alice Englert grająca Lene ma w rzeczywistości 19 lat. Alden Ehrenreich grający Ethana ma 23 lata. Oboje jednak w filmie grają rówieśników ( nastolatków ) jeśli się nie mylę i chociaż twórcy starali się "zrobić" go na nastolatka, to moim zdaniem ewidentnie w filmie widać różnicę wieku... przynajmniej na tle dziewczyny. Po prostu wygląda na parę lat starszego od niej.

użytkownik usunięty
qiks33

Twoim zdaniem. Czepiasz się naprawdę mało istotnych szczegółów. Rozumiem jakby walnęli gościa z brodą i wąsami to może bym się zgodziła...

Nie czepiam się tylko mam oko do takich szczegółów. Niby to mało istotne, ale jednak twórcy powinni zadbać też o takie niuanse i nie chodzi tu tylko o złe dobranie aktorów. Często po prostu mają widza za debila i myślą że ktoś albo nie zauważy albo przymknie oko na takie drobne "niedopatrzenia". Nie mówię tylko o tym filmie, bo to się zdarza w wielu filmach, ale akurat tutaj mi ten aktor nie pasował i mi to akurat przeszkadzało... a ja staram się zwracać uwagę na szczegóły oglądając filmy.

Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że większość pewnie olewa takie drobne szczegóły jak ogląda film.

qiks33

Potwierdzam w niektórych scenach było widać że ma trochę więcej jak 16 lat!

celcik21

A ja nie uważam że jest jakoś szczególnie piękna.

Moderatorrr

każdy ma swój typ mi się bardzo podobała w tym filmie i zamierzam przeczytac wszystkie książki tej sagi . Lubię klimaty melodramatu pomieszane z fantastyką. Podobnie jak Zmierzch tylko że tylko 1 część mi się podobała a reszta była z cześci na część coraz gorsza i przestałem oglądać.

Moderatorrr

Bo nie jest to klasyczna piękność ale widać po buzi że inteligentna dziewczyna, coś szlachetnego jest w tej twarzy, nie to co te niektóre napompowane pseudogwiazdki ;)

celcik21

Alice Englert rzeczywiście piękna, naturalna i zakochałam się w jej stylu, który prezentowała w filmie. Wiem że to styliści (kostiumografowie) ją ubierali, ale wyglądała bosko.

użytkownik usunięty
celcik21

tak, jest piękna i ma coś w sobie takiego urzekającego, ciężko to opisać :)

celcik21

Ja uważam tak samo zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia !!!! :) Swoją rolę odegrała wyśmienicie i mam nadzieję , że zrobią z nią kontynuację Kronik Obdarzonych :* Uwielbiam ją !!! :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones