Allen Lee Haff

5,5
34 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Allen Lee Haff

kojarzę go tylko z tego programu. :)

johnnybegood

Grał jeszcze w programie "Czysta chata" i CSI: Miami (ale tylko w jednym odcinku). Poza tym występował w America's Cutest Puppies, gdzie wybierano najsłodsze szczeniaki. A tak w ogóle to powinien zagrać jeszcze w filmie <3

LadyAllen

pewnie teraz się bardziej skupił na licytacjach oraz prowadzeniu sklepu z Tonem Jonesem. :)

johnnybegood

tak, trzeba przyznać, że jest w tym NAJLEPSZY :D Aż miło włączyć telewizor, wiedząc, że można pooglądać takie Ciacho, zamiast Dlaczego Ja?... :)

LadyAllen

co środę o 22 jest premiera Łowców Okazji jakby co. :D

johnnybegood

<3

I jak wrażenia po ostatnim odcinku z nowej serii? :)

LadyAllen

troszkę chłopy się poprztykali przez lipny magazyn, ale przejdzie im hehe. :D

johnnybegood

mi się trochę smutno zrobiło :( ale z tego, co wiem, Allen pisał gdzieś, że Ton jednak wróci do programu i będzie nowy sezon :)

LadyAllen

czyli narazie nie będzie premierowych odcinków. chyba Allen sam nie będzie licytować.

johnnybegood

nie wyobrażam ich sobie osobno :) MUSZĄ być razem <3 Mogą wrócić nawet w następnym roku, byleby dalej tworzyli tak zgrany duet.


Allen nie mógłby sam licytować, nie dałby rady. Co dwie głowy, to nie jedna ;)

LadyAllen

nom. :)

LadyAllen

No bez Tona to ja bez ręki dosłownie bo Ton odwala prace siłowe i ochroniarsko-odstraszarskie :P.Mam nadzieję że będzie sezon 5

LadyAllen

Aż trudno uwierzyć,że ma ponad 40 lat i jest starszy od Tona

CelineMarie

W styczniu w Ameryce rozpoczynają się premierowe odcinki 4 serii Łowców :DDDD W Polsce będą chyba DOPIERO w sierpniu... :(

LadyAllen

chyba 5 bo 4 już była;)

CelineMarie

*(dziwne... coś szybko mi ten alkohol uderza do głowy... ) a hahaha!!! no tak, teraz będzie 5 (ja już zaczynam Sylwestra) xDDDD tak czy owak, będziemy musieli trochę poczekać na nowe odcinki '_'.

LadyAllen

nie pij tak ostro bo nie doczekasz północy :P
aaa skoro są już nagrane to już z górki jak to się mówi ,internet daje tą możliwość ,że co w Ameryce to i na moim kompie :D

CelineMarie

haha ok, będę pamiętać :DDD

a jeśli znalazłabyś jakieś linki do obejrzenia, podeślij plis :3

LadyAllen

pewnie na torrentach będą ,dam znać :)

CelineMarie

Dzięki :*

LadyAllen

Allen i Ton wracają!

nowa seria już 19 lutego w Discovery Channel

johnnybegood

JEEEEEEEEEEEEEEEESSSSTTT!!!!! <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 !!!! WRESZCIE BĘDZIE CO OGLĄDAĆ :3 <3 :*

LadyAllen

dopiero dziś obadałem powtórkę nowego odcinka. ciekawe czy Ton pogodzi się z Allenem.

johnnybegood

oby :| Tworzą taki zgrany duet, grzechem byłoby go niszczyć, ale to ich wola. Mam nadzieję, że jednak będzie dobrze :)

LadyAllen

nom. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones