Amanda PeetI

7,5
7 932 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Peet

Już w trzech filmach wystąpili wspólnie z Johnem Cusackiem: "Tożsamość", "Chłopiec z Marsa" i "2012". Fajny z nich duet :)

Beci

Też zauważyłam...
W kwietniu wiedziałaś już o "2012"?

Sighma

Oczywiście, że wiedziałam ;) Na ten film czekałam od ponad roku, choć w efekcie mnie dość mocno zawiódł. Ciekawe, czy w najbliższym czasie znowu zobaczymy Amandę i Johna w jednym filmie? :)

Beci

wlasnie tez to zauwazylem, dlatego wszedlem na jej strone aby sprawdzic czy nie jest przypadkiem jego żona lub kuzynka :) coz to chyba zwykly zbieg okolicznosci

Pijany_Mistrz

Mieli romans, pisali o tym na zagranicznych plotkach... Byli jakiś czas razem, ale się pokojowo rozstali. "Było nam razem dobrze, ale pod koniec został tylko rewelacyjny seks w którym John jest dobry" - tak powiedziała w wywiadzie, nie wiem czy żart czy co, bo fotki nie było, tylko Amanda takie słowa powiedziała w wywiadzie... Są nadal przyjaciółmi (przynajmniej 2lata temu) a teraz 2012 już nie grali czułej praki, zresztą w poprzednich też nie, więc żaden osobisty problem nie miał miejsca, przeciez John to światowej klasy aktor co to dla niego :) A zobaczymy ich jeszcze w kolejnych predukcjach, teraz podobno w komedi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones