Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

No nawet ładna , ta jej uroda , no ale cuż , kiedy usłyszałem o tym że żmija wysysa cąłą kasę z Johnego się wkurzyłem. Co ciekawe słyszałem że nie miała siniakow nigdzie, ale jak już rozprawa ta sądowa to siniaków że ho ho. Biedny Depp , omamiła go swoją urodą , i takie są właśnie amerykańskie aktorki , hmmm ... nie mam kasy , e tam ożenię się z facetem który ma dużo kasiory i gitara sajonara. Nikt nie uwierzy przecież że ona biła Deppa, a nie Depp ją tak słyszałem, i jeszcze słyszałem o tym że miała romans z jakąś aktorką. No jak tak można mieć romans i flirtować z tą samą płcią, trzeba mieć coś z łbem. No to taka jest ta Amber ładna ale żmijowata i podstępna, jest biseksualna albo nawet gorzej i to tyle co na jej temat , A jak można zauważyć mężczyzn traktuję jak nie wiem co. Szacunek, no halo. No ale jeszcze słyszałem że oskarżyła go O gwałt, jak?!! Toż to jego żona była. No i co z tego że może ją tam ciągał za te cycuszki jej małe, była to jego żona A poza tym to chyba nie koniec świata, ale no na sąd, ale jak baba faceta w jaja walnie nic nie ma cisza. No i to właśnie nazywa się nierównouprawnienie dla mężczyzn. Dobra za dużo się już rospisalem , jak ktoś coś z mojej pisaniny zrozumiał niech są kciuka w górę. ;) ja traktuję wszystkich na równi, tylko takie osoby jak ona traktuję nie na równi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones