Amber Tamblyn

Amber Rose Tamblyn

7,2
3 976 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Tamblyn

Bardzo ładna młoda aktoreczka w porównaniu do tych wszystkich sztucznych lalek

Baby_Black27

Taa, ale jak ją w House'ie widzę to mam wrażenie jakby miała drugi podbródek.

budka_z_napojami

i okropne policzki, mnie sie ona nie podoba, wyglada ładnie tylko na wypozowanych zdjęciach :P

tryginiatram_15

Bo jest brzydkawa. :D

Baby_Black27

Ładna? Bo ja wiem, jestem kobietą, ale nie powstrzymam się od zaznaczenia, że nie zgadzam się z tym. Ona ma już swoje lata, a jakby zagrała 18-latkę to też by wyglądało ok. Infantylna uroda. Po prostu zero kobiecości...

Fiorentinka

Według mnie Amber jest ładna, lubię kobiety o naturalnej, delikatnej urodzie.

użytkownik usunięty
SlHouse

w house jest taka sobie ale w filmach min stowarzyszenie wędrujących dżinsów 2 jest idealna.
i love her;)

SlHouse

Ma w sobie coś fajnego. Chętnie poprzytulałbym taką dziewczęcą, choć całkiem dojrzałą, milusią Bursztynkę :-)

Max66

W twoim wieku to jedyne co możesz przytulić to rentę.

Fiorentinka

Zero kobiecości? Zero kobiecości to ma Keira Knightley czy Julianne Moore. Amber jest bardzo ładna i zmysłowa. Pełna kobiecości.

Hustla

Bardzo słusznie waść prawisz :)

Baby_Black27

Ale za to wkurzająca morda. I brak zdolności aktorskich. No i brzydka jak cholera :P

użytkownik usunięty
kropkaaa

nawet się nie ośmieszaj.braku umiejętnosci aktorskich napewno nie można jej zarzucic tym bardziej jej niepowtarzalnej urody.jest ładna i tu nawet nie ma co się na ten temat rozpisywac.

Jak dla mnie to jedna z najgorszych amerykańskich aktorek. W każdym filmie taka mina jakby uważała się za jakąś wielką gwiazdą. Zresztą nie jest wszechstronna, bo w każdym filmie ta sama denerwująca mina. Zepsuła mi początek 127 godzin, ale na szczęście później jej nie było. No i nie mów mi jeszcze, że świetnie grała w Housie, bo tam każdego denerwowała. A ładna to nie wiem z której strony.

użytkownik usunięty
kropkaaa

nie mówie o housie bo tu akurat zdania są podzielone ale np w Joan z Arkadii zagrała super to samo w obu częściach stowarzyszenia wędrujących dżinsów.

Joan nie oglądałam właśnie dlatego, że ona tam jest. A stowarzyszenie to po pierwsze idiotyczny film, a po drugie może bym dała chociaż 2/10 gdyby nie Tamblyn. Jeszcze w 1. części była znośna, ale druga to katastrofa. Lively i Bledel zagraly dużo lepiej.

użytkownik usunięty
kropkaaa

mów sobie co chcesz ale dla mnie Joan z Arkadii to był bardzo dobry serial i Amber była w nim rewelacyjna.no ale nic ilu ludzi tyle różnych opinii więc nie ma co dalej ciągnąc tego tematu.

No i tu się zgadzam :D Jednak w czymś to się zgadzamy: też lubię Rachel McAdams, Keirę Knightley czy Islę Fisher ;)

kropkaaa

Mnie nie denerwowała., wręcz przeciwnie. I owszem, jest ładna. Na pewno ładniejsza od Trzynastki i jej kwadratowej mordy. No ale cóż, jesteś jak ten wieśniak, co ujeżdżał byki, który nie chciał się z nią umówić w jednym z odcinków House'a. Masz wieśniacki, buraczany gust. Zabij się.

yossarian84

Raczej wieśniarą, bo to facetka (choć ma męski avatar). Ale co do reszty, masz w pełni rację.

Max66

Cicho wieśniaku.

No nawet w Dr Hausie nie ma powodzenia, chciala sie umówic z pacjetem a ten ją olał hehe

Kamil_117

A Chase i Taub uganiają sie za pielęgniarką

Kamil_117

Ten pacjent był totalnym wieśniakiem i przygłupem, a tacy nie potrafią docenić naturalnej, normalnej urody. Ty widocznie jesteś takim samym burakiem, skoro ci sie ona nie podoba. Proste jak budowa cepa.
A tak swoją drogą to ciekawe czy twoja dziewczyna jest piękna...

kropkaaa

O gustach się nie dyskutuje.. ;|

Baby_Black27

Czemu nie? Można o wszystkim dyskutować, byle nie z idiotami ;-)

Max66

Czyli z tobą nie warto dyskutować. Fajnie, że się przyznałeś i masz tego świadomość. :)

Szejku

Widzę, że wziąłeś powyższe zdanie do siebie - ani trochę mnie to nie dziwi :)

Max66

Nie, wziąłem powyższe zdanie do ciebie. Błyskotliwy to ty nie jesteś. :D

kropkaaa

"Ale za to wkurzająca morda. I brak zdolności aktorskich. No i brzydka jak cholera" - zanim spłodzisz takie wypociny, stań może wcześniej przed lustrem i się nieco zastanów :)

Max66

Brzydką ma twarz. Pewnie sam jesteś jeszcze brzydszy i dlatego ci się ładna wydaje.

Baby_Black27

Coś mnie w jej ujęło :)

pati1109

Też mi się podoba, lubię taką dziewczęcą urodę ( choć inne typy również). Widziałam ją w Housie, mnie nie denerwowała, nieźle zagrała, choć nie powalająco jakoś, ale wzbudziła moją sympatię. Naturalnie i całkiem dobrze jej wyszła ta rola.
Może denerwowała Was postać, w którą się wcieliła, dlatego nisko oceniacie jej aktorstwo? Nie wiem, dla mnie ok.

Baby_Black27

Brzydka, gruba. ;)

Szejku

Fakt, iż żyjesz sobie z chłopakiem (pod warunkiem, oczywiście, że jest jednak pełnoletni), nie jest jeszcze takim wielkim nieszczęściem, choć zapewne wielką dumą nie napawa. Prawdziwą tragedią jest spustoszenie, jakie wy, gejowie rządzący w różnych agencjach modelek itp. siejecie w niewieścich umysłach od dobrych kilkudziesięciu lat.
Dzięki waszej manii upodobniania dziewczyn do niezbyt rozwiniętych fizycznie chłopców, miliony perfekcyjnie zbudowanych panienek doprowadziły się do anoreksji czy bulimii, a wiele z nich przypłaciło to życiem. Ponieważ uwielbiam kobiety, które wyglądają jak kobiety, dlatego tego wam, specyficznego rodzaju gejuszom, mieszającym się w sprawy kobiet, nigdy tego nie wybaczę. Pozdrawiam :)

Max66

Oho, widzę, że leków nie wziąłeś, bo bredzisz od rzeczy. :)

Lubisz grube, spoko, różne zboczenia ludzie mają. :)

Szejku

A to dobre :) Omal się kawą nie oblałem :) Koleś lubi wychudzonych chłopców (ŻADEN normalny, heteroseksualny facet nie nazwie Amber "grubą"), ja lubię normalnie zbudowane kobiety, a ten sadzi farmazony o zboczeniach :)).
Nie martw się o moje leki, tylko koniecznie zmień dealera - wciąganie tego szajsu, który on ci sprzedaje, przeżre wszystkie 3 szare komórki, które ci jeszcze zostały. :)

Max66

Żaden normalny facet nie nazwie grubej Amber normalną, ale twoje zboczenie przysłania zdolność normalnego myślenia.

Szejku

Jesteś, dzieciaku, znacznie głupszy, niż ci się wydaje :)

Max66

Wyjdź z internetów i pilnuj domofonu, bo ci renta spier**oli. :)

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Już nie taka młoda.

Dla mnie wciąż młoda - gdybym wpadł w szkole średniej, mógłbym mieć taką córkę :-))

Baby_Black27

Zgadzam się. Całkiem ładna kobitka :)

Baby_Black27

jaka młoda, stara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones