Andrzej Łapicki

8,2
15 491 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Łapicki

a światłość wiekuista niech mu świeci na wieki wieków Amen

loko70

oho, ksiądz przyszedł

marcalina

Jestem Chrześcijaninem i człowiekiem świeckim a Ty zapewne jakaś ateistka ale powiem Ci że też cie zakopią do ziemi a wtedy może nikt cie nie wspomni, pozdrawiam

loko70

Nie reaguj na to co pisze marcalina, jej liczne komenty świadczą, że jest zwyczajnym trollem.
Lubi prowokować ludzi, a potem uciekać, jak typowy internetowy troll

arti2807

trollem jesteś ty, twoim zwyczajem na forumach filmwebu jest poniżanie i obrażanie osób mających inne zdanie niż ty i robisz to wszędzie.Jesli nadal będziesz podskakiwał i obrażal ludzi personalnie to wylecisz stąd.Każdy ma swoje zdanie, jeden może nie akceptować filmu lub aktora a ty musisz się z tym pogodzić i dobrze ci radzę.Nigdy nie byłam skasowana a trollem jesteś ty , w realu pewnie jesteś dresiarzem który podskakuje do ludzi z potłuczoną butelką.

marcalina

i przestań sie spinać bo czytam jak na innych rozmowach wyzywasz ludzi używając słów obraźliwych , widać że ci adrenalina skoczyła i jedziesz po bandzie .Jesteś na głodzie czy co ?

marcalina

Wzruszyłaś mnie.
Strasznie się wystraszyłem, że mogę wylecieć, naprawdę.
Niestety piszesz i zachowujesz się jak typowy internetowy troll.
Swoje zdanie, swoim zdaniem, ale wystarczy ciebie poczytać i już się wie z kim ma sie do czynienia.
Mały cytat o partnerce Łapickiego,, zadzroszczę kamili majątku , opłacało się'', takie słowa dyskwalifikują cię całkowicie.

arti2807

cytuję twoje zwroty :" Przeczytaj debilu co napisałeś, wyłącz komputer i idź spać." i te same słowa kieruje do ciebie.Chory maniak i TROLL CAŁODOBOWY

marcalina

Psychopatka

arti2807

Kłócicie się jak w Dniu Świra:
"- No co pani z tą ręką popycha mnie pani?
- Ja pana popycham?
- Cały czas mnie pani pcha, by przed sobą, bezczelnie.
- Tak rękę trzymałam.
- Co za baba!
- Nie baba.
- Bezceremonialna.
- Pan nie zachowuje się jak mężczyzna.
- Obcesowa.
- Do kobiety odnosi...
- Do kobity inaczej się odnoszę, ale nie do spychacza, który mnie spych, popycha jak jakiś buldożer.
- Mężczyznę bym dotknęła, ale nie pana, wampira.
- Popycha mnie babsko, jak przedmiot, rzecz jakąś, jeszcze mi krówką ciamka na dodatek.
- Wampir
- Buldożer
- Wampir
- Pancerfaust
- Wampir
- Czołg
- Wampir
- T75
- Wampir
- Ciamkający czołg
- Zwariowany wampir"

loko70

A czemu znicza nie zapaliłeś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones