Andrzej Arciszewski

7,8
892 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Arciszewski

Miałem okazję spotkać pana Andrzeja wczoraj na kręglach był z wnukami rozmawiało się z nim miło jest to człowiek z którym
idzie pogadać i pośmiać się :)

bunga76

O Mirosławie Wieprzewskim pisałeś to samo, a nie byłby taki głupi, żeby mówić swoje dane.

Moto_Maniak

Już spokojnie ok ?

bunga76

Ok, spokojnie! Ale z tym Wieprzewskim to ci nie wierzę, bo nie podawałby ci swoich danych! Powiedz, że to nieprawda, bo kłamstwo to grzech! I cały czas piszesz spokojnie, zamiast odpowiadać. Jestem spokojny:) Odpisz!

Moto_Maniak

No dobra aczkolwiek ci chłopcy z którymi go wtedy widziałem mówili do niego "Dziadku " wiec wiesz a z Wieprzewski to się przyznaję ale jeśli chodzi o Łapińskiego to naprawdę 1 stycznia skończył 85 lat gdyż znam jeszcze paru innych którzy występują z nim w teatrze ateneum.

bunga76

No tak... Przecież od razu się domyśliłem, że to kłamstwo. Nie wątpie, że go spotkałeś, ale nie podawałby ci swoich danych osobistych, nawet taka przyjazna i sympatyczna osoba jak Mirosław Wieprzewski. Jeśli chodzi o Andrzeja Arciszewskiego, to nie wiem, ale co forum mówisz, że kogoś spotkałeś... Henryk Łapiński urodził się 2 stycznia 1933 roku, czyli skończył 84 lata :)

Moto_Maniak

Jak chodzi o Mirosława Wieprzewskiego, to miał 77 lat:)

Moto_Maniak

Chociaż w sumie nigdy nic nie wiadomo ...

bunga76

Tak, nigdy nic nie wiadomo, czy kłamiesz, czy mówisz prawdziwe informacje!

Moto_Maniak

Z tym ostatnim nigdy nie wiadomo :)... ( w sensie pana Łapińskiego ) to mogę ci zapewnić :)

bunga76

Z Wieprzewskim kłamałeś, z Arciszewskim też kłamałeś, więc za jaką cenę mogę ci uwierzyć, że Henryk Łapiński skończył 85 lat?

Moto_Maniak

No w sumie przesadziłem ale nie wiadomo być tak że ani wikipedia ani jego koledzy z teatru nie wiedzą ile tak naprawdę ma lat.

bunga76

Ale o kim mówisz? Naruszyliśmy w temacie trzy osoby ( Wieprzewskiego, Arciszewskiego, Łapińskiego). Nie wiem więc o kim mowa.

Moto_Maniak

Jeśli chodzi o Henryka Łapińskiego, to piszę że ma 84 lata. Przeczytaj sobie na Wikipedii. Jeśli chodzi o ś. p Mirosława Wieprzewskiego, to miałby 77 lat ( jakby żył).

Moto_Maniak

Co ja piszę, pan Mirosław miałby 71 lat.

Moto_Maniak

Chodziło mi po prostu o pana Łapińskiego że może on tak samo jak pan Wieprzewski ceni swoją prywatność i nie podał swoich prawdziwych dany nikomu tego obaj możemy nie wiedzieć . Rozejm ?

bunga76

Rozmawiacie sobie? Dołączę. Mam 3 pytania: 1- Jaki jest twój ulubiony aktor dubbingowy?, 2- Jaki polski film twoim zdaniem był najlepszy?, 3- Skąd wiesz, że Henryk Łapiński ma wpisaną błędną datę urodzenia? Odpowiedz bunga.

PRY_VAT

Spoko Pryvat
1.Ciężko stwierdzić serio
2.Killer Kilerów 2 Symetria też dużo tego ;)
3. On sam tak powiedział podobnie mówiło paru aktorów którzy występują z nim w Ateneum ale może być jednak tak jak w przypadku pana Wieprzewskiego że po prostu ceni swoją prywatność i nie podaję swoich danych nikt mu przecież do dowodu nie zagląda :)
Przy okazji jeśli mogę spytać wspomniałeś niedawno że Pan Bednarski ma 90 lat . Zaskoczyłeś mnie tym dobrze się trzyma jak na te lata :)

bunga76

Moim ulubionym aktorem dubbingowym jest Jarosław Boberek, Paweł Szczesny- doskonale się nadawał do nudnych przemów Vatrasa w Gothic 2. Jeżeli chodzi o najlepsze polskie filmy, to Dzień Świra, Psy 1 i 2, Sztos 1 i 2, Kiler 1 i 2, Kroll, Symetria, Vabank 1 i 2... jest tego więcej. Skąd to wiesz, że sam to powiedział? Jacy aktorzy tak mówili?

PRY_VAT

Z wielkim smutkiem przypomnę, że pan Wieprzewski nie żyje. Mieszkał w Łodzi, koło moich dziadków, od nich dostałem wiadomość o jego śmierci. Wiem, że mój dziadek powiedział mi, że pan Mirosław jest od niego o 6 lat starszy, a mój dziadek urodził się w 1951 roku, więc myślę, że urodził się ok.1945 roku. Co w tym takiego dziwnego ( w sensie z Bednarskim)???

PRY_VAT

Pan Bednarski moim zdaniem dobrze się trzyma jak na swój wiek ( 81 lat, bo pomyliło mi się z Wajdą, który odszedł mając 90 lat), ponieważ na wikipedii pisze, że 40 lat użycza głosu, czyli nadal jest w dobrej formie. Wisiała klepsydra pana Mirosława Wieprzewskiego, ale jej nie widziałem. Myślałem, że miał 75 lat, byłem tego pewny... Potem strzelałem, że 77, dziadkowie mi mówili, że coś około tego.

PRY_VAT

Artur Barciś i Krzysztof Tyniec występują z nim w Ateneum i wspomnieli o tym o sam też kiedyś jak z nim się widziałem ale nie wiadomo bo może być tak jak już wspomniałem że ceni swoją prywatność i nie podaję swoich danych nawet ludziom z którymi pracuję. Tak trochę zbaczając z tematu wybacz twój dziadek urodził się w 1951 ? no to masz w miarę młodych dziadków i zgaduję że sam jesteś w miarę młodym człowiekiem :)

bunga76

Nie rozumiem! Mówisz, że ceni sobie prywatność, a niby ci mówił swoją prawdziwą datę urodzenia, więc co to za cenienie prywatności, jak niby ci wszystko wychlapał? Otóż właśnie nie jest to cenienie prywatności, kompletne. Owszem, mój dziadek urodził się w 1951 roku, ale powiedziałem to tylko dlatego, żeby udzielić odpowiedzi, ile miał lat pan Wieprzewski. Był około 5, 6 lat starszy od mojego dziadka.

bunga76

Mam młodych dziadków, babcia jest o 5 lat młodsza... nawet czterech dziadków i cztery babcie ( ponieważ mam pradziadków i prababcie). Tak, jestem młody, bo mam 16 lat. A wracając do tematu, to znowu podkładasz mi " świnie", ale to ci się nie uda... nikomu się to nie udało. Coś znowu kłamiesz, więc się przyznaj. We wszystkich postach kłamałeś o tym, że spotkałeś Wieprzewskiego, Arciszewskiego... O tym, że Wieprzewski ci powiedział dane już nie wspomnę... to wszystko kłamstwa, więc musisz mi to grubo udowodnić, ale sorry, przypuszczam, że to, co mówisz jest niemożliwe. Odpisz :)

PRY_VAT

No dobra nic na niczyj temat nie wiem na to wychodzi rozejm ? Bo z tobą przynajmniej idzie normalnie popisać w odróżnieniu od Moto Maniaka.Możemy popisać gdzieś indziej czy coś bo tutaj tylko ( z mojej winy zresztą) spamujemy nie potrzebnie.

bunga76

Spoko bunga76! Jak się przyznałeś, dobrze postąpiłeś. Ale gdzie by tu popisać? Oglądasz Ranczo? Jaki jest twój ulubiony bohater ( jeżeli oglądasz)? Napisz, a przeniesiemy się na forum jego aktora. Ok?

PRY_VAT

Moto_Maniak ci coś zrobił?

PRY_VAT

Tak oglądam ulubionymi bohaterami są bywalcy z ławeczki.

bunga76

Ja też. Obejrzałem wszystkie odcinki. Jest to jeden z moich ulubionych seriali. Moim ulubionym bohaterem jest Paweł Kozioł. Również lubię pijaków z ławeczki z Rancza, a moim ulubionym jest... wszystkich lubię. A ty?

PRY_VAT

To zależy ale może przejdziemy na forum o tym serialu co ty na to ? ;)

bunga76

Z przyjemnością popiszę o jednym z moich najlepszych nowoczesnych seriali. Ale starajmy się pisać długie wypowiedzi, bo jest limit.

bunga76

He, he, he... No proszę, jaki koleś... Widzę, że niezłych trollingów się próbuje. Myślałem, że skończyłeś, ale zerknąłem na forum z ciekawości i wykryłem, co tu się wyprawia za moimi plecami! Słuchaj no, ty dzieciaku! Ja nie jestem taki głupi, jak ci się wydaje! Sam żle postąpiłeś! Ja przynajmniej nie trolluje innych fałszywymi informacjami! Nie dość, że prowokuje innych i marnuje ich cenny czas, to jeszcze mnie w to miesza! No nie, to jest jakieś niepoważne! Jestem bogaty i co najważniejsze chrześcijanin. Teraz się martw tym co zrobiłeś i to odkręć!

bunga76

Prosta odpowiedz: dobra nic nie wiem na niczyj temat. Pierwsze o Mirosławie Wieprzewskim:
- w ogóle go nie spotkałeś,
- mówiłeś, że zdradził ci swoje dane prywatne, a nie byłby taki głupi, żeby zdradzać ci choćby datę urodzenia,
- pan Mirosław zmarł i jakiś użytkownik napisał forum jego pożegnania, a ty dodatkowo sobie z niego żartujesz, bo kłamałeś na jego temat.
Po drugie o Henryku Łapińskim:
- nigdy go nie spotkałeś,
- mówiłeś, że urodził się 2 stycznia 1932, a tak naprawdę urodził się 2 stycznia 1933 roku, rozmawiałeś z PRY_VAT i powiedziałeś, że nigdy nic nie wiadomo, jego koledzy z teatru ci coś o tym mówili, a potem mówiłeś, że sam ci to mówił, a nie dość, że mówisz niejasno, to wszystko, co mówisz, to kłamstwa. Już z twojej nazwy widzę, że jesteś dzieciak, zboczeniec i jołop. Ten PRY_VAT wydaję się być twardym, bo wykrył już 3 twoje kłamstwa i trollingi.
I o Andrzeju Arciszewskim:
- nie widziałeś się z nim osobiście, więc po co oszukujesz samego siebie. Teraz nikt ci nie uwierzy, nawet jeśli to będzie czysta prawda.
A jedyne, czym możesz poprawić sobie reputacje, to przeprosić użytkowników, którzy ci w to uwierzyli, np. lol_24, PRY_VAT... było ich sporo, a nawet jak nie masz odwagi, to powiedz chociaż, że to, co mówiłeś jest nieprawdą, bo oni myślą, że jest tak, jak powiedziałeś. Do kogo to rozejm? Zakładam, że do PRY_VAT, ale jak do mnie, to nie ma sprawy, może być zgoda, ale możesz nie liczyć na zaufanie z mojej strony.

bunga76

Ale dane wpisuje sieć internetowa! Podawanie fałszywych danych jest karalne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones