Andrzej Grabarczyk

7,2
3 343 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Grabarczyk

ale zaszufladkował się w tym cholernym Klanie i teraz mało kto pamięta jego stare role

oktagon32

ja pamiętam kilka jego ról przed Klanem, chociażby rola w Ptaszce (szkoda że tak mało ten film jest emitowany i pamiętany a to fajny film który niedawno był na TVP Kultura) wspaniale tam zagrał, czy w Matkach żonach i kochankach sezon 2 albo w zabij mnie glino. Ja nigdy nie zapomnę jak występował w reklamie Knorr pamiętam to jakby to było wczoraj bo ta reklama to moje dzieciństwo. Chciałabym żeby poza Klanem gdzieś grał o żeby go ludzie z Klanem nie utozsamiali z tą rolą, nie tak dawno zagrał w Ojcu Mateuszu epizod to niech zagra gdzieś indziej bo Klan niszczy karierę, jedynie aktorzy grają w teatrach niż w filmach gdy grają tylko w Klanie.

kinomanka_13

Mnie się też bardzo podobał w Zabij mnie glino

oktagon32

ten koleś ma to w dupie, kasa z klanu zgarnięta a prawdopodobnie czuł że aktor z niego mierny więc zaszufladkowanie w klanie nie stanowiło dlań większych rozterek moralnych.

bies

Powiem tak - nie oglądam tych tasiemców, wręcz ich nie cierpię, ale zapewniam Cię że i Ty i ja gdybyśmy byli aktorami gralibyśmy w nich bez mrugnięcia okiem mając do wyboru marną egzystencje z rodziną albo stałą kasę - Polska to nie Hollywood, gdzie robi się wielkie światowe hity seriami z wielkimi pieniędzmi, u nas tylu kasowych filmów się nie robi, do tego aktor jest od grania, więc ja ich nie potępiam

oktagon32

być może...mimo ukończonej szkoły wyższej ja zaszufladkowałem się parę lat temu jako kierowca, pracownik fizyczny więc co mi tam krytykować pana andrzeja.

bies

Ale ja do niego nie mam pretensji, tylko do reżyserów, że go gdzie indziej nie zatrudniają

oktagon32

Kiedyś rozmawiałem z jednym z aktorów, którego grywa zarówno w serialach jak i w filmach.Zapytałem go o granie w serialu, który nie dość że nie rozwija twórczo to jeszcze ma kiepską fabułę. Powiedział mi coś w stylu "wiesz mam żonę dzieci, musimy z czegoś żyć". Sporo w tym racji.

Gibon_Szybkoreki

Tak, poza tym aktor jest jakby nie było "do grania", jeżeli nikomu krzywdy nie robi, to w sumie nas to nie powinno jakoś boleć, tylko jak np ja nie oglądam tego nudnego Klanu, to już nie mam go gdzie obejrzeć:)

oktagon32

Rzeczywiście. Jak go obejrzę w Zabij mnie, glino, epizodzie w W labiryncie czy w Pamiętniku znalezionym w garbie, W Matkach, żonach i kochankach, Kilerach dwóch czy takim mało znanym filmie Umarłem, aby żyć, to aż się dziwię, że to on. Podobnie mam z Tomaszem Stockingerem.

frycio80

Dokładnie. Znachor czy Lata 20-te a potem Klan i nic więcej konkretnego. Też go szkoda

frycio80

Ja też widziałem pana Andrzeja tylko w ,,Klanie":-(
Kilkanaście lat później doszło do tego, że doskonale wiedziałem kto to jest Jerzy Chojnicki.
Tymczasem niestety...
Andrzej Grabarczyk?
Pierwsze słyszę:-)

Brandon568

No tak bywa. Jedną z pierwszych jego ról był Grzeszny żywot Franciszka Buły. Leciał rok temu na Kino Polska. Ciekawy film, jak i rola Grabarczyka.

frycio80

Chętnie zobaczę:-)
Z drugiej strony do szkoły chodziłem z dziewczyną która się nazywała Grabarczyk.
To też był powód że ich nie połączyłbym.
Nazwisko Grabarczyk znałem akurat z zupełnie innego źródła.

oktagon32

Ja go bardziej kojarzę z występu w reklamie Knorra w latach 90. :D

adamcpdst

No coś pamiętam, ale wolę go jednak w Zabij mnie glino":)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones