Andrzej Kopiczyński

8,1
9 639 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Kopiczyński

Mam nadzieję, że za 4 lata zostanie nakręcony dalszy ciąg przygód 40 latka, tj 40 latek-40 lat później, co było by czymś niesamowitym w historii kina, czy też seriali.

Columbo

Z jednej strony tak, też mnie ciekawi co tam słychać u Czterdziestolatka w XXI w. choć z drugiej strony scenarzysta, poprzednich serii niedawno umarł, Gruza też nie za bardzo ostatnio sprawdza się jako reżyser ("Gulczas i Yrek"), choć "Tygrysy Europy" mu nawet wyszły.

W sumie wszyscy aktorzy żyją i są sprawni, (nawet 98 letnia Kwiatkowska), choć nie zobaczymy już Powroźnego, Jeżeli dorównał by przynajmniej "Czterdziestolatkowi 20 lat później" to mógł by być.

lukasz78902

Co fakt to fakt, że derektora ;) (przeinaczenie celowe) Powroźnego już nie będzie (Pietruski to skądinnąd bardzo dobry aktor był), ale i bez niego wydaje mi się, że serial dalej mógłby być dobry. Mnie natomiast szkoda, że jedna z lepszych aktorek tego filmu (jeśli nie najlepsza) tzn. Pani Irena Kwiatkowska jest osobą w podeszłym wieku i nawet, gdyby zagrała w nowej odsłonie serialu to nie byłaby już tą samą osobą, co kiedyś, a bardzo szkoda. No i zostaje jeszcze kwestia scenariusza - fakt, że po śmierci Toeplitza ewentualny sequel raczej nie miałby szans na powtórzenie sukcesu pierwowzoru, choć '40-latek 20 lat później' był, jak dla mnie, całkiem dobry.

cOOba

nic dodać nic ująć.

Kwiatkowska nie będzie już tą samą kobietą pracującą, ma 99 lat, mieszka w domu starców, jest niewidoma, grała ostatnio w filmie "Jeszcze nie wieczór" podczas kręcenia reżyser musiał ją prowadzić za rękę.

Obawiam się, że raczej do kontynuacji chyba nie dojdzie...
czekaliśmy na "Vabank 3" reżyser i aktorzy chętni do pracy, zarys scenariusza gotowy, brakowało tylko pieniędzy, a doczekaliśmy się śmierci Chmielnika i Machulskiego....

Columbo

też o tym pomyslalam, byloby super, niektórzy juz niestety umarli, ale glówny bohater wciaz zyje, wiec moim zdaniem nie widze przeszkód na jakiś krótki sezonik :)

zona_alkoholika

Zdecydowanie nie... Po tym jak zepsuli Hansa Klossa, Misia (Rysia) lub inne kultowe filmy?
Niech pozostanie tak, jak jest. Wyszłaby tylko marna podróbka.

Columbo

Mało prawdopodobne by nakręcili ciąg dalszy tego kultowego serialu, ale jeśli by do tego doszło to na tytuł proponował bym "Czterdziestolatek na emeryturze".

tomucho77

Ciąg dalszy był rok temu, ale jako słuchowisko J. Gruzy w I Programie PR. Znowu jakaś polityka i biznesy jako temat przewodni...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones