Andrzej Kopiczyński

8,1
9 537 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Kopiczyński

Kolejny aktor już po drugiej stronie.. :(

amon_re

:(

Venom_6

wielka szkoda..... :(

Beatkos

Dokładnie

amon_re

Pare dni temu Wajda a teraz Andrzej Kopiczyński (*)

amon_re

Niemal pół roku po swojej żonie... Jeszcze wczoraj oglądałem jak Czterdziestolatek na gwałt szukał kryształu w Budapeszcie... boki zrywać :) Na szczęście zachowało się to, co najlepsze z jego udziałem.

amon_re

Niestety, tacy dobrzy aktorzy odchodzą.. szkoda, wielka szkoda. Zawsze będę miał w pamięci, takie role ŚP. pana Kopiczyńskiego , takie jak te w "Czterdziestolatku", "Lokatorach" czy w "Znachorze"
Niech spoczywa w pokoju.

Pallantides

też go pamiętam z ,, Lokatorzy " i bardzo lubiłam ten serial oglądać. W ,, Znachor " też dobrze zagrał. Wydaję mi się że rolą Karwowskiego był zaszufladkowany bo niewiele po tym serialu się pojawiał albo dużo grał w teatrze dlatego go było mało potem go widać.

kinomanka_13

Prawda, później pojawiał się raz na jakiś czas, ale robiąc jakieś krótkie, cameo. Jednak biorąc pod uwagę to jak wyglądały jego ostatnie lata życia, można uznać że śmierć dała mu ulgę, choroba, śmierć żony, która za pewne w ogóle już do niego nie dotarła...

amon_re

A akurat ze 2 dni temu zastanawiałem się co tam u niego słychać. [*]

Mariusz005

przykro się na to patrzy jak znani aktorzy starzeją się umierają kolejna legenda z dawnych lat z seriali z PRLu , niezapomniany Czterdziestolatek.

konrii_2

Smutne...

amon_re

W niedzielę Wajda, teraz Kopiczyński... Fatalny rok!
Tyle, że Andrzej, chociaż przeżył 'te czterdzieści nowych lat' o których śpiewał Rosiewicz...

amon_re

Kopiczyński, Pawlik, Mikulski, Michalski, Siemion, Kozłowski, Turek, Drzewicz, Kociniaki, można wymieniać i wymieniać - tyle świetnych aktorów już po tamtej stronie.

sebastian22221

I każdy miał na swoim koncie, taką rolę komediową, że klękajcie narody!

Ja_pitole

Dokładnie!

sebastian22221

Weź przestań, bo doła kurcze dostałem... Sami mistrzowie

amon_re

Smutne...

amon_re

Niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones