Andy GarciaI

Andrés Arturo García Menéndez

7,7
21 603 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andy Garcia

On powinien dostać oscara a nie Pesci :/
Cieszę się z tego że chociaż dostał nominację

użytkownik usunięty

Również uważam, że to Garcia powinien dostać oscara. Ojciec Chrzestny III to najbardziej niedoceniany film w historii kina i przez nagrody i przez publikę.

niestety Pesci nie zagrał w Ojcu Chrzestnym :)

W Ojcu chrzestnym III swoją grą przyćmił nawet samego Al Pacino!!!

sparrow491

bez przesady, to dobry aktor ale do takich mistrzów jak Pesci czy Pacino to mu trochę brakuje :)

ZycieCarlita

Akurat w Ojcu Chrzestnym III był najlepszy to była jego rola życia i nagroda mu się należała.

Kupisz14

Cudownie zagrał też Modiglianiego. Polecam, naprawdę godny uwagi film.

Kupisz14

Tak samo uważam, że zagrał rewelacyjnie! Uwielbiam trzecią część Ojca i to w dużej mierze ze względu na Garcie :) jest przystojnym świetnym aktorem. Uwielbiam też go w filmie Kiedy mężczyzna kocha kobietę.

użytkownik usunięty
Kajaga

Dawno nie widziałem "Ojca chrzestnego", ale pamiętam przez mgłę, że rzeźnię tam zrobił niewąską. Scena, w której ugryzł gościa w nos długo spędzała mi sen z powiek.

W ucho :) ugryzł w ucho

użytkownik usunięty
Kajaga

Masz rację, mój błąd, przepraszam. Chyba czas wyjąć z pudełka kasetę VHS i odświeżyć sobie tę część. Pierwszą i drugą obejrzeć też nie zaszkodzi :-).

A widzieliście chociaż "Chłopców z ferajny", czy tak w ciemno rzucacie, że był najlepszy? Poza tym wtedy były nominowane jeszcze 3 inne osoby.
A poza tym zajebista rola. Był lepszy od Pacino, chociaż ten nie zagrał tak genialnie, jak w pierwszych dwóch częściach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones