Angela Bettis

Angela Marie Bettis

7,1
808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angela Bettis

Jestem pod wielkim wrażeniem jej talentu. Trzy filmy z tą Panią widziałem, dwa kiepskie - "Blizna", "Krwawa masakra w Hollywood" i jeden bardzo dobry - "May"
Bądźmy szczerzy urodą Angela nie grzeszy ale aktorsko bije na łopatki nie jedną Hollywoodzką gwiazdeczkę
Nawet w tak schematycznym filmie jakim była "Blizna" potrafiła stworzyć solidną kreację !
Wątpie żeby udało jej się zawojować Hollywood ale coś mi się wydaje że w niejednym filmie niezależnym pokaże jeszcze na co ją stać :)
Mam również nadzieje że jej talent zostanie kiedyś w pełni doceniony
Trzymam za nią kciuki :)

MikeyS

Świetna, niesamowita aktorka którą wprost uwielbiam;-) niestety - moim zdaniem jeden z najbardziej zmarnowanych talentów.
Aktorka dla której powinno się pisać scenariusze, tymczasem gra głównie w podrzędnych horrorzydłach, niskobudżetowych filmach przeznaczonych głównie na festiwale, oraz trzecioplanowe role w znanych serialach (House, CSI, Dexter...)
Jedyne filmy którym udało się wyeksponować jej niesamowity talent to:
- Sparrow - filmowy debiut 18 letniej Angeli, niezwykle przejmująca rola młodziutkiej zakonnicy rozdartej między miłością do Boga a uczuciem do mężczyzny
- Last Best Sunday - kino (podobnie jak Sparrow) raczej dla kobiet, ale aktorstwo młodziutkiej jeszcze wtedy Angeli - znakomite
- May - mistrzostwo świata, ten film po prostu trzeba zobaczyć
- The Circle - film mało znany ale zdecydowanie warty uwagi, największe chyba wyzwanie aktorskie w karierze Angeli
- Drones - jak się okazuje w komedii Angela również radzi sobie znakomicie
- The Women - dramatyczna rola zahukanej żony psychopaty
Cóż, niedługo Angela kończy 40 lat, może los się w końcu odmieni i znajdą się twórcy filmowi którzy zainwestują w jej talent.
Również trzymam za nią kciuki i pozdrawiam ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones