Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Ona jest piękną kobietą.Ma piękne rysy ,przy tym bajeczną cerę.Jej usta są naturalne wbrew temu co się mówi.Na dodatek jej oczy są jak zwierciadło.Bez makijażu ,także jest piękną kobietą i wygląda nadzywczaj świeżo.Oprócz twarzy ma doskonałą figurę ,wprost idealną.To wszystko dała jej matka natura.
MAŁO tego: NIE TYLKO JEST PIęKNA NA ZEZWNąTRZ ,ALE I WEWNąTRZ.!
Tak ,tak.Pomaga innym.Jest ambasadorką Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do Spraw Uchodźców i członkinią Rady Stosunków Zagranicznych.Oczywiście uczestniczy w różnorodnych akcjach charytatywnych itp.Kocha dzieci.Jest dobrym człowiekiem i tyle.Nie jest jak jakaś Paris Hilton.Nie jest po prostu sztuczna.Ponadto jest utalentowana.I jest kobietą silną , z charyzmą ,której brakuje w tych czasach.
SZanuję zdanie każdego ,ale jeśli już chcecie ocenić ją ,to niech najpierw zobaczy jakiś jej film ,poczyta o niej ,o jej życiu.




pozdrawiam

magdzia12348

magdzia12348 popieram twoją wypowiedz. Na pochybel każdemu kto zle wypowiada się o Angelinie.No ale to teraz to jest chyba w modzie obrażać AJ.

magdzia12348

Ależ ty to pięknie napisałaś. W 100% zgadzam się z tobą i podobnie, uważam, że Angelina jest wspaniała. Pozdrawiam fanów:)

magdzia12348

Mi sie osobiście nie podoba.
Moze i ma oryginalna urodę ale nie ma w niej nic magnetycznego , jest taka pomimo swojej urody dość zwyczajna...
Poprostu nie ma w sobie nic co przyciąga wzrok do ekranu , np. już taka Julia Roberts ma w sobie coś takiego (piękny, autentyczny uśmiech ! ) ale Angelina Juli mi sie poprostu nie podoba i zdania nie zmienie !

użytkownik usunięty
Alyce17

Angelina jest piekna i w przeciwienstwie do wielu innych aktorek, nawet podczas powiedzmy spaceru, czy prywatnego wyjscia, gdzie nie ma kreacji, dopracowanego makijazu wyglada swietnie. po prostu jest piekna.

magdzia12348

Sprawy uchodźców to pod publikę to tak jak Bono pomaga przy aparatach paparazzi i dzięki temu jest sławny i robi sobie zdjęcia z biednymi dzieciakami z Afryki i dzięki temu jest sławny! Niech pomagają nie przy kamerach tak to jest wszystko dla popularności jak te koncerty live aid! Nie mogą po prostu dać kasy bez fotografowania się przy tym ?? Nie bo robią to dla sławy! To nie są dobre pobudki! Robią to dla pUbliki! Wiele gwiazd pomaga anonimowo bo to nie xhodzi by sobie dziekj pomocy większa popularność nabijać! Dla mnie jej oczy są ładne - ale puste jak małomiasteczkowa piękność z 15 tys miasteczka ! Jest babka urodziwa - ale drewniana aktorka ! A piękna to była grace Kelly dla mnie ! Klasycznie piękna ! Angie ma taka seksowna urodę ale nie klasyczna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones