Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Mam selfie z Angeliną :) ..... i autograf :)

darek_olech

Pokaż :)

darek_olech

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=940470585982952&set=a.297698590260158.85 772.100000600580957&type=1&theater

darek_olech

Jak ja Ci zazdroszczę..
Założę się, że jest równie piękna na żywo, albo i piękniejsza, jeśli to w ogóle możliwe ;)

użytkownik usunięty
Corderosa

Ona nie jest w ogóle piękna...

pata3g - to twoje zdanie.

Albo tak cię boli tyłek, że nie może być twoja albo po prostu jesteś ślepcem.

użytkownik usunięty
Mariotti20

Kościste policzki, wyłupiaste oczy, chude nogi. Proszę was...

Była piękną kobietą. Dziś wygląda fatalnie. Może choroba. Może anorektyczka? Szkoda, ale z drugiej strony, nie sama uroda świadczy o człowieku.

Zgadzam się. Była niebrzydka i zadbana. Zresztą z tych zdjęć to wszyscy wyglądają jak na ekranie... poza Angeliną Jolie.

Jest ładna, zależy jak ją przechwyci obiektyw, zresztą jak w życiu. Tu z galerii tego portalu:
https://68.media.tumblr.com/700617223d103ea01856e56a30922e10/tumblr_nv20ln1Mou1u h4t7lo1_500.jpg

darek_olech

super ale autografów już nie rozdawała? takie to są gwiazdeczki hollywoodzkie - my jesteśmy dla nich nikim :)

felardian

Autografem jest mój avatar. A jeśli chodzi o "gwiazdorzenie" to Angelina jest chyba ostatnią osobą której do głowy by przyszło gwiazdorzyć.

darek_olech

zgadzam się! Angelina to jedna z aktorek, która w ogóle się nie wywyższa, a swoją sławę traktuje między innymi jako możliwość pomagania innym. Oby więcej było takich aktorek:)

darek_olech

ale cudownie! :)

czym się zajmujesz, kim jesteś z zawodu, że takie sławy spotykasz? :>

dirtyheaven

Moja praca kompletnie nie ma nic wspólnego ze "spotykaniem gwiazd". Trzeba sie ruszyć z domu tylko :)

darek_olech

no to podwójne cudownie! :)
jak będziesz miał chwilę czasu i odrobinę chęci, opowiedz proszę coś o sobie, nie w sensie zawodowym, tylko "pasjonerskim". :) Jak, kiedy, gdzie! Uwielbiam/słuchać/czytać.
Samej brakuje mi odwagi do realizacji celów/marzeń, więc chętnie pozachwycam się, jak robią to inni. :>

darek_olech

Ten link jest poprawny?

darek_olech

Co jest z tym linkiem ? :)

ramzees

a co ma być? Działa.

darek_olech

Ale miałeś szczęście :) oj nic tylko pozazdrościć :) bo to naprawdę wspaniałe :)

darek_olech

Szczęściarz z Ciebie :)

mativandamme

dzięki

darek_olech

skur... xD Boże jak ja bym tak chciał... Ale super przynajmniej zawsze jakaś pamiątka :D

darek_olech

Jaaa ciee, zazdro ! *.*

darek_olech

o Ty skubańcu :D a autograf pokażesz? :)

KK7

na moim profilu na fb jest.

darek_olech

o mój Boże, ale Ci zazdroszczę! ahh Angelina, kobieta marzenie.

darek_olech

trzeba było dać jej z baśki, byłbyś celebrytą :D

darek_olech

Wygląda na to, że jesteś istnym łowcą fotek i autografów. Spacey, Depp, Al Pacino...
Na zdjęciu, które podrzuciłeś Angelina wygląda przerażająco. Gdybym spotkał ją na ciemnej ulicy tak wyglądającą, to bym jej portfel na kiju oddał :)
Aha no i jeszcze jedno. Wydaje mi się że selfie to zdjęcie, które robisz sam sobie bez udziału osób trzecich. Jeśli się mylę to proszę, żeby ktoś to sprostował. Pozdrawiam.

Miszcz_Pawarotti

Selfie – rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego. Zdjęcie przedstawia zazwyczaj samego siebie (w tym przypadku fotografa) lub jego odbicie w lustrze[1].

Selfie są nieodłącznie związane z mediami społecznościowymi (Facebook, Twitter, Instagram), ponieważ tam najczęściej są umieszczane. Selfie może przedstawiać również grupę osób, znajdujących się w centrum ustawienia, gdzie jedna z nich robi zdjęcie. Takie selfie nazywane są jako "grupowe selfie". Wikipedia.
Dziekuje również za hejta przecież bez tego ani rusz :)

Miszcz_Pawarotti

W pełni się zgadzam, ma spojrzenie jak by była opętana, naprawde przeraża i dariusz tak samo jak by chcieli kogoś zabić;)

darek_olech

To się nie chwal!!!!!

darek_olech

Ale zazdroszczę !

darek_olech

współczuję...

użytkownik usunięty
Rainbow12

To Angelina jest biseksualna ?

? A gdzie to napisałam

użytkownik usunięty
Rainbow12

Tylko pytam.

jest

użytkownik usunięty
mysl_o_vitz

Brad Pitt chyba też.

na to wygląda

użytkownik usunięty
mysl_o_vitz

Nie wierzyłem w to.

czemu :v

użytkownik usunięty
mysl_o_vitz

Nieważne

ok

mysl_o_vitz

przestaniesz pisac wreszcie te okokokkpokokokokookokokokokookokokoko,bo to wkurzajace?

darek_olech

Podobno trochę przytyła niedawno: http://fatworld.wikia.com/wiki/Special:NewFiles?file=Angie_Jolie_Fatworld.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones