Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 453 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Osobiście ustawiłabym ją wyżej w rankingu, niż na miejscu 25. Uważam, że to utalentowana aktorka, ogromnie podobała mi się jej rola w "Kolekcjonerze kości" oraz w "Przerwanej lekcji muzyki" - tam naprawdę zagrała genialnie. Generalnie lubię filmy z jej udziałem i uważam, że ma to "coś" co sprawia, że można patrzeć na nią jak w obrazek.

Marvels

dokładnie! A rankingiem bym sie nie sugerował bo niektorzy mają skale ocen 1 albo 10. Lubie Miley Cyrus daje 10 Jolie daje 1 bo tak. Niektorzy tak robią a potem jest ranking jaki jest...

Enemie

Nigdy w życiu nie sugeruję się durnymi rankingami albo opiniami krytyków na temat danego filmu. Im podoba się to a mi nie. Tak samo jak w przypadku Turysty. Mi się film podoba i z chęcią do niego wraca a innym nie. Poza tym takie zestawienia na filmwebie zeszły na psy bo wypowiadają się małolaty co o aktorstwie wiedzą tyle co nic.

kamil10025

Rozumiem, że rozmawiamy z osobą, która na aktorstwie się zna ? Najlepiej zrzucić "winę" na "małolaty, które nic nie wiedzą".

Cleaa

Nie mówię że jestem jakimś tam wielkim znawcą kinematografii ale trzeba przyznać że coraz więcej tutaj ludzi którzy np. Nicole Kidman wystawiają ocenę od 1-5 a Justinowi Bieberowi lub MIley Cyrus po 10 no to sorry.

kamil10025

Jeszcze nikogo takiego nie zauważyłam. Ale jeśli to co mówisz jest prawdą, to faktycznie coś jest nie tak.

Cleaa

Posłużę się przykładem. Po raz kolejny Nicole Kidman. Gdzieś końcem grudnia a początkiem stycznia była w granicach 12 labo 10 miejsca. A od tamtej pory systematycznie spadała aż do miejsca 36. Chyba normalna osoba która oglądała z nią choć 4 filmy tak niskich ocen by jej nie wystawiała.

kamil10025

Już dawno przestałam się tym rankingiem sugerować. Nie mam pojęcia jakim cudem Helena B.Carter od tak długiego czasu utrzymuje się na pierwszym miejscu.

Cleaa

Ja tam akurat do Heleny B. Carter nic nie mam gdyż tez jest fajną aktorką i super przedstawiła swoją postać w Harrym Potterze jak i Jak zostać Królem ale uważam że powinna znajdować się gdzieś w granicy 15-25 miejsca.

kamil10025

Ja również nie mam jej nic do zarzucenia. Postać Belli uważam za jedną z najlepiej zagranych w ostatnich częściach HP. Nie zmienia to jednak mojego zdania, że fakt iż przez taki okres jest na pierwszym miejscu jest lekką pomyłką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones