Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

uniwersalna uroda której już nigdy nie będzie

Kornela

no to uniwersalna czy taka której już nie będzie? bo chyba chodziło Ci o termin unikalna... :)

egoistka94

chyba pomyliłaś terminy i kontekst. Uniwersalna nie znaczy tutaj pospolita. A nawet gdyby znaczyło pospolita, mogłaby być na tyle powszechna, ze niespotykana.

Kornela

a może powiesz gdzie ta jej uroda się przejawia bo nie widzę?
mówisz o anorektycznej figurze czy o żabich ustach? a może o bladej wręcz anemicznej cerze??

iwona1510005

jest piękną kobietą. Mało takich chodzi po świecie. Piękno to coś czego nie można określić słowami, ponieważ przejawia się też w inny sposób, np sposób bycia, poruszania, głos czy charakter. Wszystko razem tworzy bombę. Angelina jest tego przykładem.
Anemicznie blada cera...haha.. no tak, zakompleksione białe dziewoje, co to muszą się smażyć na skwarę żeby chociaż trochę przypominać latino-hiszpankę :) Ciekawe kiedy kobiety rasy białej zrozumieją, że skóra ma różne odcienie. Śmieją się z murzynek i azjatek, że się wybielają, a same mieszkają w solarium/na leżaku.

martynique_90

sama jestem blada. Ale wystarczy spojrzeć na nią, ona wygląda na CHORĄ. Z resztą wszyscy wiedzą o jej obsesji na punkcie figury, anorektyczkom mówię NIE

iwona1510005

Wszyscy wiedzą... no. A o Tobie wszyscy wiedzą, że jesteś bulimiczką. Wrzucę to na facebooka, na pudelka i jeszcze jeden serwis, i gotowe. (za przeproszeniem z tą bulimią). Media to naprawdę świnie, dla kasy i rozgłosu zrobią wiele. Jak dla mnie jest chuda, ale czy na Boga, może taką ma figurę. Z resztą, przy takiej gromadzie dzieci, zdrowej relacji z mężem i działalności charytatywnej aha! no i graniu w filmach, da się wyglądać normalnie? Wg mnie widać, że jest przemęczona, ale na pewno nie chora. Angelina jest (wiem, tu szok^^) CZŁOWIEKIEM, z dużą ilością pieniędzy, ale jednak człowiekiem :D

martynique_90

Jej pieniądze nie mają tu nic do rzeczy. Co do choroby to sama się przyznała, także może śledź bardziej losy swojej idolki zanim napiszesz że to media kreują negatywny obraz gwiazdy....

iwona1510005

a gdzie wspomniałam, że to moja idolka? haha Uważam tylko, że im człowiek staje się sławniejszy, tym większe pomyje się na niego wylewa i co raz więcej ludzi, stara się po nim wejść na szczyt. Tyle.

martynique_90

oooo tak, na pewno "pomyje" która na nią wylałam spowodują że stane na czerwonym dywanie. zastanów się co piszesz.

iwona1510005

Ty się zastanów - mówię o mediach, które kreują jej 'wizerunek'. Druga część zdania jest skierowana do 'przyjaciół', którzy chętnie zdradzają 'tajemnice'. Nigdzie nie wspominam tam o Tobie.

martynique_90

Jedno jest pewne, Angelina ma uniwersaną urodę która podoba się wszystkim zarówno kobietom jak i mężczyznom sad true :D Jest mega i chciałabym wygądać jak ona... a nie narzekam na swój wygląd;p umiem przyznać że jest piękna i tyle i gadanie że ma anoreksje bla bla bla to gadanie zazdrosnych ludzi

Kornela

naprawdę sądzisz że są ludzie zazdrośni o to że Angelina cierpi na chorbe psychiczną jaką jest anoreksja?
Wybaczcie ale mam dziwne wrażenie że macie po naście lat bo Wasze argumenty są z deczka śmieszne i dziecinne. Jak w ogóle można być zazdrosnym o kogoś z telewizora? to na poziomie 15 latki.
Umiesz przyznac że jest piękna - Twoje prawo, skoro tak uważasz, ja nieuważam że jest piękna i to nie znaczy że jestem zazdrosna bo najzwyczajniej w świecie nie ma czego, no chyba że kupy forsy za którą moznaby realizować swoje marzenia - no ale tego można zazdroscić każdemu bogatemu nie tylko jej.

Kornela

Jednym sie podoba innym nie:) Mi jest obojetna.

użytkownik usunięty
Kornela

Jak już większości, mnie się akurat nie podoba :)

martynique_90

A ja chciałem tylko napisać, że szalenie podoba mi się zwierzak z Pani Avatara :-)

iwona1510005

"Co do choroby to sama się przyznała " hmmm... to bardzo interesujące, możesz napisać kiedy ? w jakim wywiadzie ?

Mag528491

widziałam w tv wywiad z nią na kanale polsat cafe, przyznała że ma problemy z anoreksją, spróbuję znaleźć to wideo w necie

iwona1510005

A ty za to jesteś chorobliwie zazdrosna i zawistna, a takie przypadki tez się leczy, także zastanów się nad sobą.

iwona1510005

Jak na anorektyczkę prowadzi bardzo intensywny tryb życia. :) Gdyby faktycznie miała anoreksję, nie byłaby w stanie sama wyjść z domu, a co dopiero zajmować się dziećmi, kręcić filmy, jeździć po świecie. I wciąż żyć.

martynique_90

Brzydka jest jak noc listopadowa. Ani to klasy nie ma ani uroku. Chodzący kościotrup bez wyrazu.

iwona1510005

Akurat blada cera u kobiety podoba się bardzo wielu facetom, np. mi! :-)

iwona1510005

JPDle. Pokaż swoje usta i sylwetke. Żal Ci D ściska i bluzgasz

iwona1510005

Żabie usta? Gdyby faktyczne tak było tysiące kobiet nie pompowałoby sobie ust, żeby choć trochę mieć takie usta jak ona. Żabie usta ma Cameron Dias. Angelina a piękne, pełne i zmysłowe usta. Do tego przepiękne, inteligentne oczy. Choć według mnie, lepiej wyglądała z zadartym nosem, tak zadziornie. Zresztą ona też twierdzi, ze najbardziej żałuje tego, że dała się namówić na operację nosa.

jomar

Co? Kobiety nie powiększają ust żeby wyglądać jak ona, tylko na wzór Kylie Jenner. To nie jest rok 2005.

iwona1510005

czy o wielkiej męskiej szczenie

użytkownik usunięty
Kornela

A widziałeś/aś może Vivien Leigh, Elizabeth Taylor, Grace Kelly, Gene Tierney, Heddy Lamarr i Avę Gardner ?
To wszystko aktorki Złotej Ery Hollywood, które może za wyjątkiem Taylorki obeszły się bez botoksu, napompowanych ust itd.
Przejrzyj na oczy.

Angelina nie ma botoksu i napompowanych ust.

Każdy może mieć inny gust, Tobie podobają się te panie, a autorowi wątku Angelina. Mnie też się podoba, uważam ją za piękną kobietę. Nawet jeśli często ma problemy z wagą, to jej twarz dla mnie jest cudowna. Jest też dobrą aktorką. A co do botoksu i napompowanych ust, łatwo to zweryfikować oglądając zdjęcia Angeliny z dzieciństwa, od małego szkraba miała duże usta, to jej naturalny dar.

Kornela

Btw, nie ma czegoś takiego jak "uniwersalna uroda". Uroda może być: klasyczna, egzotyczna, posągowa, szlachetna, niepospolita czy np. przeciętna. Są za to gusta i guściki - co do tego nie ma wątpliwości.

Kornela

I ma największe dziwadła za dzieci

Kornela

https://www.facebook.com/agata.nieprzygotowani/photos/a.214708095652809.10737418 29.206470816476537/258279601295658/?type=3&theater - dziewczyna gra w youtube'owym serialu "Nieprzygotowani" i często jest porównywana do Angeliny jeśli chodzi o wygląd. I ja się z tym zgadzam :).

Kornela

lol, przeciez to skóra i kośći

Kornela

I najgłupsza kobieta na świecie, tego zapomniałaś dopisać. Takiej głupiej, z takim głupim kloszem to jak żyję nie spotkałam, przejdzie do księgi Guinessa

scarlet147

Twoja inteligenta wypowiedź jest adekwatnym wykładnikiem twojego poziomu inelektualnego

użytkownik usunięty
Kornela

Piękno to kwestia gustu. Chyba nie ma tak naprawdę najpiękniejszej kobiety, na świecie, bo każdy ma inny gust. Mnie osobiście Angelina nie podoba się i nie rozumiem tych wszystkich zachwytów jaka to jest najpiękniejsza i najseksowniejsza. Moim zdaniem jest zbyt chuda i ma ostre rysy twarzy, co nadaje jej ciut męskiego wyglądu . Chociaż jak dla mnie Angelina była piękna jako Lara Croft czy w filmie "Pan i Pani smith ".Ale moim zdaniem były i są piękniejsze aktorki. Młode Brigitte Bardot, Jane Fonda, Catherine Deneuve, Raquel Welch, Sharon Stone, Brooke Shields, Kelly Preston czy z obecnych najpiękniejsza moim zdaniem Jessica Alba, Olivia Vilde czy Amber Heard. Angelina ładna kobieta i dobra aktorka, ale nie wydaje mi się najpiękniejsza, choć to kwestia gustu.

Kornela

zgadzam się!

Kornela

Mnie sie nie podoba sama skóra i kości z twarzy jak mumia.

Kornela

nigdy nie ufaj kobiecie z przerobionym nosem. to podstęp.

clavier

Nigdy nie ufaj łysemu, bo być może kiedyś był rudy

Pawcio_filmaniak

COŚ do Rudych ??

misiakkk

No. Bo co?

Kornela

Owszem, niebrzydka niewiasta ale najpiękniejszą kobietą na świecie jest Katarzyna Wajda.

Kornela

Forum filmowe,a gdy wchodzi się na profil jakiejś aktorki ,to non stop czytam się jaka to jedna z drugą nie jest piękna ,chyba nie po urodzie powinno tu wystawiać się oceny

użytkownik usunięty
Kornela

Ja osobiście uważam ją za jedną najpiękniejszych aktorek XXI wieku ale wiadomo każdy ma swoje zdanie

Mam zawsze bekę z facetów tak bardzo jej broniących xD Nie jest dobrym człowiekiem i nie zasługuje tym na zachwyt.

użytkownik usunięty
marisols

Większość facetów akurat się wypowiada negatywnie na jej temat, głównie kobiety jej bronią.

Kornela

Skoro uniwersalna to jak ma już takiej nie byc? Głupoty piszesz. Jolie to posągowa uroda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones