Anita Sokołowska

7,0
3 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anita Sokołowska

Rzadko się zdarza żeby móc najpierw poznać aktora, jako człowieka, a później poznawać jego talent. Dzięki programowi TOP CHEF mam taką możliwość. Nigdy się nie udzielam na forach, to mój pierwszy raz, ale nie mogłem w tym przypadku milczeć. Ogólnie unikam telewizji, szczególnie Polsatu, TVN i TVP, jak już coś oglądam są to filmy. Program TOP CHEF zdecydowałem się ze względu na Panią Kalicińską, której jestem fanem. Jednak wszystko się zmieniło już po pierwszym odcinku, Pani Kalicińska zeszła na dalszy plan, nawet Pani Bończyk, którą podziwiam mnie nie zaabserbowała. Panią Anite kojarzyłem tylko z reklam, jako tytułowa przyjaciółka. W programie TOP CHEF mnie tak zauroczyła swoją naturalnością, cudowną osobowością, samokrytyką, energią, pokornością i swoim wspaniałym uśmiechem. Nie wiem na ile program jest reżyserowany, ale chcę wierzyć, że Pani Sokołowska jest taka na codzień. Najbardziej mnie zaskoczyło to jaką jest niesamowitą aktorką, po programie postanowiłem obejrzeć kilka filmów z jej dorobku. Niesamowity człowiek z niesamowitym talentem. Cenię jest autentyczność. Tym postem chciałbym przekazać mój ogromny szacunek do Pani Anity. Im więcej widzę takich ludzi, tym większą wiarę mam co do ludzi. Więc zacząłem oglądać TOP CHEF tylko dla Pani Anity. Teraz chciałbym skierować moje słowa prosto do pani Anity: Pani Anito doceniam pani dorobek aktorski, ale dla mnie jest pani jak najlepsza jak jest pani sobą, JEST PANI MOIM WZOREM. Wiem, że to dość szybko się dzieje, ale bardzo często słyszę, że znam się na ludziach i potrafie ich rozszyfrować od razu, nie uważam tego za coś pozytywnego, bo często mam tak, że ludzie bardzo się starają żeby być jak najlepszym, a ja widzę jaka jest różnica. Szacunek, szacunek, szacunek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones