Anita Sokołowska

7,0
3 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anita Sokołowska

w tym serialu gra fatalnie,te ruchy,mimika twarzy,mowa... w innych serialach gra o niebo
lepiej a w tym to aż nie mogę na nią patrzeć,strasznie irytująca.

Robaczek_12

wlasnie cudownie gra, najlepsza postac w tym serialu jak narazie , a gra po prostu oryginalnie i to jest swietne !

doti6203

no nie wydaje mi się,każdy ma swoje zdanie..

doti6203

zgadzam się :) taka rola, taka gra. najbardziej wciągająca postać, już nawet nie chodzi o to że najpiękniejsza i aż miło się na nią patrzy. w momentach w których jej coś sypie czuję się jakbym musiała ten problem rozwiązać razem z nią. każdy odczuwa po swojemu, ja jestem za tym, (a choć nie cierpię polskich aktoreczek) że gra idealnie swoją postać. :)

Robaczek_12

Jest tam straszna. Taka wymuszona, sztuczna, nienaturalna. Jak dziecko na apelu w podstawówce.

Mary_Jules

nom,dokładnie

Robaczek_12

naturalna jest ale grać to ona nie potrafi sztuczna do bólu

kinomanka_13

ta jej mowa,ruchy ciała,gestykulacja...masakra.

Robaczek_12

mi sie ona najbardziej podoba z wszystkich przyjaciółek. uwielbiam ją

nunax4

Mi też pod względem wyglądu najbardziej się podoba,ale jeśli chodzi o jej zachowanie i o to co już pisałam wcześniej to wypada najgorzej(według mnie).

Robaczek_12

ja też tak uważam, niestety...niestety dlatego,że bardzo ją lubię jako aktorkę i trochę się zawiodłam na jej grze aktorskiej

Robaczek_12

E tam, ja tam myślę, że ona taką miała grać i chyba całkiem nieźle jej ta gra wychodzi. Taka nieprzystępna, stanowcza, ale trochę zagubiona pani dyrektor. I w dodatku moim zdaniem najciekawsza z głównych bohaterek.

abc2343

Ja rozumiem jej postać w tym serialu,ale jest coś takiego w niej....nie wiem,że jak gra to tak nienaturalnie, można grać nieprzystępną i stanowczą bez takiej sztywności nawet po jej głosie to słychać,ale fakt, ona jest tam najciekawszą bohaterką ; ]

Robaczek_12

Jak dla mnie gra rewelacyjnie, a jej postać jest najbardziej intrygująca w tym serialu -- > "przyjaciółki" , Nie omieszkam stwierdzić, że dzięki niej ten serial naprawdę jest warty uwagi i bardzo wciągający , nie zapominając o wątkach innych postaci : )

agacia_953

Dokładnie też uważam że jej postac jest najlepsza . Dobrze gra o to właśnie chodzi ma być nieprzystępna ą ę ale taka w głebi duszy przyjazna powiem nawet szczerze , że się z nia trochę utożsamiam Silna kobieta nie potrzebująca pomocy faceta bo sama sobie poradzi

Robaczek_12

właśnie taka ma być Zuza - sztuczna, ukrywająca swoje prawdziwe emocje. przecież to tylko poza "na pokaz" , tak skonstruowana jest rola! Jesus! Jest boska!

yoler1983

Haha,okej ;D

yoler1983

otóż to!!! taka postać - taka gra :) zuza jest po prostu boska nade wszystko :) uwielbiam ją :) chyba tylko dzięki niej oglądam ;)

yoler1983

Zgadzam się z Tobą :)

użytkownik usunięty
thaat

A ja uważam tak jak większość z Was. To jest najlepsza postać w Przyjaciółkach. Odgrywa swoją rolę świetnie :P

Robaczek_12

jest mega sztuczna, w jakimś filmie długometrażowym mi mignęła i też była fatalna,
każdą rolę gra tak samo dlatego też w niczym ambitnym nigdy nie zagrała i nie zagra.
jest bardzo ładna, ma w sobie elegancję lecz aktorstwo drewniane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones