Anita Sokołowska

7,0
3 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anita Sokołowska

irytująca aktorka, nie znoszę jej za rolę Leny w na dobre i na złe. Mam nadzieję że dostanie jakieś inne role filmowe to mnie przekona, a teraz mnie nie przekonuje.

kinomanka_13

A ja właśnie dzięki Lenie zwróciłam uwagę na panią Anitę. Świetna rola !!! Lena jest bardzo pozytywną bohaterką, z klasą i godnością. Moja ulubienica w "Na dobre...".

kinomanka_13

Żartujesz? Anita jest świetna! W ,,Na dobre..." jako Lena jest rewelacyjna. ( Szybciej ta Agata to prawdziwa zmora, ale nie ważne)
Polecam obejrzeć ,,Przyjaciółki" Sokołowska jako Zuza zarypista, może wtedy się do niej troche przekonasz:)

sylwinas8

nie nie przekonam się do niej , przyjaciółki też trochę widziałam ale nie podoba mi się przez Sochę i Sokołowską, jak Sokołowska zagra w Ranczu albo w Ojcu Mateuszu to zmienię o niej zdanie, taki mam warunek.

kinomanka_13

"taki mam warunek"... a to 13 to ilośc latek kinomanki? ;)

Maybee

raczej IQ

kinomanka_13

Już gdzieś czytałam twój komentarz kinomanka_13. Tej samej treści "jak zagra w Ranczu...". To, że lubisz te seriale nie znaczy, że ona ma tam zagrać. Jest dobrą aktorką, a jej rola w przyjaciółkach bardzo to uwidocznia. Nie trzeba lubić fabuły serialu, żeby ocenić grę pojedynczego aktora. Ja np nie podziwiam jej za rolę w Na dobre czy w Przyjaciółkach. Warte podziwu jest to, że po 10 latach, gdzie grała tylko Lenę Starską, widząc ją jako Zuzę widzowie od razu odcięli łatkę "Lena". Świetnie poradziła sobie ze zmianą postaci. Nie każdy aktor grający w tasiemcu to potrafi.

gabriela14ua

dobra zmieniłam trochę zdanie zagra w jakieś komedii i w Ranczu to zmienię zdanie, nawet jak fajnie zagra w ojcu Mateuszu to też może być.

gabriela14ua

zgadzam się co do joty. Wg mnie to jedna z lepszych aktorek i świetnie odgrywa swoją rolę, gdziekolwiek nie zagra.

gabriela14ua

dokładnie tak ja powyżej, wcześniej nie zwracałam szczególnej uwagi na panią Anitę, ale w serialu przyjaciółki naprawdę jest świetna , zwariowana, pasuję do niej ta rola Zuzy :D i każda z dziewczyn pasuje tam idealnie :)) Polecam serial jak najbardziej :***

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones