Anna Czartoryska

Anna Maria Teresa Czartoryska

6,0
1 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Czartoryska

Na początku nie mogłam się na nią napatrzeć - cud dziewczyna. Ale wybaczcie, w serialu "Przystań" gra najgorzej (o ile w ogóle można nazwać to grą aktorską). Więc może to i królewna, ale z drewna.

liaah

Już z tym cudem nie przesadzajmy,jest przeciętna.
Zgadzam się chociażby z tego względu,że jest dobrą aktorką.Stara się grać i wciela się w postacie.W ''Przystań'' gra sztywną chłopczycę i dodam,że robi to dobrze,jednak są także minusy tej strony.Niepotrzebnie gra aż tak,że niestety widać,to że lubi ten styl(oczywiście jest to nie wykluczone) a to ''odpycha'' od niej jej fanów.

Niebiewska

jest sliczna - nie gadaj. no a aktorstwo... nie porywa

liaah

A ja się nie zgadzam. Postacie Anki, Pawła i Grzegorza - to te które najbardziej mi sie podobają w tym serialu. Jeszcze Sonia Bohosiewicz fajnie gra.

Stałam się fanką Anny Czartoryskiej i bynajmniej nic mnie nie odpycha - przeciwnie - to piekna kobieta i utalentowana. Ona gra w "Przystani" świetnie charakterną chłopczycę.

Nie wiem jak w "Domu nad rozlewiskiem" bo nie oglądam ale w "Przystani" gra znakomicie.
Czekam na inne ciekawe role tej aktorki - może tym razem w jakimś filmie kinowym

EM_DE_KE_AS

Ladne dziewcze, charakterne, uwazam ze rola w "Przystani" nie jest zla - w koncu zdaje sie tam debiutuje. Nie oczekuje kolejnego 'Cudu nad Wisla', ale wierze w ludzi. W "Domu nad rozlewiskiem" ma mala rolke, ale gra dosc pezekonujaco.
TmaX

liaah

Gra najgorzej? Nic podobnego. Grała całkiem nieźle i dała się podobać.

liaah

Talent do danej sztuki ma to do siebie, że albo on jest albo go nie ma. Kwestia czy są okoliczności ku temu, aby go rozwijać. Czartoryska takowe ma, znane nazwisko, znany boyfriend, b. ładna twarz, seriali w tv pełno, ale z tym talentem...marnie.

Wielki_ted

Dokładnie. Też uważam, że sztywna jest, niektóre sceny z nią w "Nowej" to coś strasznego jest po prostu.

Invisse

Nie powiem, że źle gra, ale mogłaby czasem trochę więcej dać siebie w rolę, którą ma odgrywać. Oglądam sobie "Przystań" i wybaczcie, ale często ta sama mina, ten sam wyraz twarzy. Aktorstwo na tym raczej nie polega.. mimika twarzy i gestykulacja to podstawa w aktorstwie:)

oallaa13

Mozna miec tę samą minę, gest, wyraz twarzy, ale to musi być przyswajalne vide Hugh Grant.

Wielki_ted

To prawda można, ale przepraszam Cię bardzo, w prawie każdej scenie?
Ja tak sobie myślałam długo nad tym, że może postać Anki ma być taka ponura, bez uczuć.. Sama nie wiem, oświeć mnie.
Końcówka serialu, jest już inna, wydaję mi się, że Ania bardziej się "rozluźniła" i już było o niebo lepiej..

oallaa13

Nie lubię znęcać się nad aktorami i ich oceniać, ale w przyrodzie mamy do czynienia z prosta regułą - szybko weryfikacją, czyli patrzysz i odczuwasz. W jej przypadku odczuwam obojętność (oczywiście pomijając jej walory twarzy) nie widzę jej na ekranie, czyli coś najgorszego co może spotkać aktora.

Wielki_ted

Poza tym, każdy może ocenić inaczej. O gustach się nie dyskutuje, ale jak sam zauważyłeś: na ekranie jej nie widać. Po prostu nic specjalnego. Mam nadzieję, że się jeszcze wiele nauczy.

oallaa13

Ocenianie talentu to inna sprawa, można nie lubić np. muzyki Grunge, ale nikt nie zaneguje wielkości postaci Cobaina, emocje, które wywoływał, właśnie emocje ... A. Czartoryska wywołuje tylko te ze sfery damsko-męskiej. Oczywiście może znaleźć się jakiś reżyser, który ją ciekawie obsadzi, ale to musiała by być rola neutralna, niejako tło w postaci cudnej urody, idealny przykład Ucieczka gangstera, kultowy Mcqueen a przy jego boku MacGraw, to owszem tu bym ją widział. Najgorszy jednak mankament to głos... za niski i to wada, kłóci się to z anielskim wizerunkiem, delikatnej kobiety, ale można też podłożyć głos, jak w Nożu Polańskiego.

Wielki_ted

Jeśli już mowa o głosie, to powiem szczerze, że podoba mi się jej głos, taki niski. Ja wręcz nie cierpię jak głos jest taki piszczący, szeleszczący, aż mnie nosi.
Ted, wiedz że nie każdy musi zgadzać się z Twoją opinią, ale jak to jest, każdy ma prawo głosić swoje poglądy:) Ja się zgadzam z Tobą, ale nie pod każdym względem, ale to chyba naturalne.

oallaa13

Ja raczej zawsze mówię prawdę. A każdy kto się ze mną nie zgadza myli się.

Kobieca uroda i niski głos... fuj :) To się wyklucza, głównie mam na myśli delikatność, która niejako ma emanować od kobiety, więc niski ton nie jest wskazany :)

Wielki_ted

"Ja raczej zawsze mówię prawdę. A każdy kto się ze mną nie zgadza myli się."
Twoje słowa mnie rozśmieszyły. Za wysokie ego. Trzeba troche "przyciąć"

oallaa13

nawet jesli gra do dupy to co z tego/ wywodzi sie z arystokratycznej rodziny więc jej tatus Hrabia załatwił role w jakims serialu

konrii_2

nie hrabia, tylko książę. Nie obrażaj ludzi degradując ich;-)

liaah

Nie gra najgorzej w "Przystani" - całkiem nieźle jej wyszła rola zbuntowanej chłopczycy, która się zakochała :)

echtom

Mi ona szalenie przypomina Mie Farrow. Naturszczyk gra siebie, a one ciągle grają depresją, tqkie mam wrazenie. I jeszcze jest malo wyrazista. Swietnie śpiewa, uwielbiam jej Grande Valse Brilliante!!

liaah

dokładnie,aktorskie drewno choć urodą nie grzeszy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones