Anna Górna

7,0
49 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Górna

Oglądałam wczoraj "Upał" Kazimierza Kutza ze Starszymi Panami, gdzie Anna Górna gra Grzankę - miss upału:) To przepiękna kobieta, aż dziwi, że zagrała tylko w tym filmie - myślę, że na jej potrzeby należałoby dodać scenę leżenia w wannie do wielu polskich filmów;)

Bula_9

Właśnie tyż zajrzałem tutaj po seansie "Upału".Anna Górna zrobiona na polską Marilyn Monroe,rzeczywiście przykuwa swoją urodą do ekranu.

Bula_9

Rzeczywiscie zapomniana, prawdziwa i autentycza pieknosc! Naturalny wdziek. (NB! Marylin Monroe miala urode poprawiana chirurgicznie...)
Anna Gorna ma perfekcyjne, subtelne rysy twarzy i swietna figure. I swoja role tez dobrze zagrala. Dziwie sie, ze nie zostala wykorzystana jako aktorka w innych filmach. Wielka szkoda! Na Zachodzie zrobilaby niewatpliwie kariere gwiazdy.
Czyzby zawisc ludzka (nasza polska cecha narodowa), a moze tylko brak poparcia, uniemozliwily jej powodzenie w tym zawodzie?...
W Polsce pracowala pozniej jako scenograf i rezyser. A "Upal" byl jedynym filmem, a jakim zagrala.
Wybor jej do tej roli potwierdza wielka klase "Starszych Panow". Oni zawsze starali sie wybierac najlepszych aktorow.

Bula_9

Znam jej córkę Agatę. Również jest piękna

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones