Anna Grycewicz

6,1
1 449 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Grycewicz

no, moze ten nos Maggie, ale maja cos wspolnego, to spojzenie...swoja droga, ciekaw jestem, jak rozwinie sie kariera Ani, mam nadzieje, ze nie pojdzie tylko teatralna sciezka. 3mam kciuki, pozdrawiam!

Jiimmii

nom, to samo sobie pomyślałam jak ją zobaczyłam, podobna jest =]

Jiimmii

a właśnie miałam założyć ten temat ... x]

KaJuSiA_

Nie Ty jedna. Oglądam kawałek jakiejś produkcji i widzę M.G. i myślę "kurde, przecież oni mówią po polsku"... Jak sobowtór.

Jiimmii

Może i nie gra w ambitnych filmach, ale nieźle się zapowiada;) Szczególnie, ze oprócz M. Gyllenhaal to jest też bardzo podobna do Sophie Marceau;)

użytkownik usunięty
Jiimmii

Dokładnie, długo się zastanawiałam, skąd ją znam i w końcu stwierdziłam, że nigdy wcześniej jej nie widziałam, tylko przypomina mi Maggie Gyllenhaal.

Jiimmii

widziałam ją w sztuce "Daily Soup" - pierwsza myśl: "co tu robi Maggie Gyllenhaal?" ;)) (a trzeba wziąć pod uwagę, że siedziałam w dalekim rzędzie ;) )

Jiimmii

jest identyczna! to również było moje pierwsze skojarzenie! Ale babka super:) taka delikatna.

Jiimmii

Dokładnie! To samo skojarzenie :)

Jiimmii

zgadzam się w 100% z poprzednimi wypowiedziami! Jest baaaaardzo podobna do Gyllenhaal! :)

Jiimmii

Właśnie miałam to napisać. Zobaczyłam ją w jakimś serialu i pomyślałam - Maggie Gyllenhaal? Niemożliwe! Swoją drogą Ania zapowiada się na całkiem dobrą aktorkę. ;)

Jiimmii

pomyśłam identycznie,można powiedzieć że jak bliźniaczki:)

Jiimmii

Ha! Właśnie przypadkowo właczyłem TVP2 z Paradoksem- jak tylko pojawiła sie w kadrze pomyślałem- MAGGIE!!

Jiimmii

Dokładnie!

Jiimmii

Dokładnie ;)

pasjonatka

chyba wszyscy oglądaliśmy przed chwilą Paradoks

zulombo

tak;)

pasjonatka

Haha, jak wyżej. Wykapana Maggie. :)

Jiimmii

one nie są podobne! one są jak sklonowane!!!!!!

Jiimmii

No i co w tym fajnego dla aktora, że wygląda zupełnie jak inny aktor i wszyscy myślą: "skąd ja ją znam?" A potem dochodzą do wniosku: "a to nie ją, to tę Gyllenhaal." Dla mnie aktor powinien być charakterystyczny, zapadający w pamięć, a nie podobny do wielu innych. Poza tym nie widzę na razie nic szczególnego w jej aktorstwie. Dla mnie jest sztuczna i nie pasuje do roli, jaką dostała w Paradoksie, ale poczekajmy, bo to dopiero pierwszy odcinek.

Jiimmii

Jest bardzo podobna, choć ładniejsza od MG ;-)

Max66

Zgadzam się

Jiimmii

Dla mnie osobiście jest zdecydowanie ładniejszą wersją MG. MG w ogóle nie wydaje mi się pociągająca. Pani Anna już tak :-)

Jiimmii

No dokładnie

Shadow_filmweb

Bardzo podobna, ale ładniejsza

Lynn

No w końcu polka ;)

Lynn

Popieram, tuliłbym.
http://www.dailysoup.tvp.pl/assets/gallerys/Anna_Grycewicz/big/DSC_0625_Slowo_ho noru.jpg

Arg

Kto by pomyślał. Za tydzień pani Anna debiutuje z filmem w USA :D

http://www.filmweb.pl/film/Won%27t+Back+Down-2012-656133#poster-1-fullscreen

Jiimmii

tak, tak, dziewczyna Batmana :)

Jiimmii

Dokładnie [33] :D

Jiimmii

Czemu ta Maggy mówi po polsku?

Jiimmii

potwierdzam.

Jiimmii

Zgadzam się.

szymon0018

Potwierdzam bardzo podobna, ale ładniejsza od Maggie.

Jiimmii

Też właśnie chciałam napisać taki temat. Strasznie do niej podobna gdyby nie to że jedna jest polką a druga amerykanką można by pomyśleć że siostry ;)

raspberry_7

Też to miałem napisać jakoś tak wszyscy to zauważyli bo od razu rzuca sie w oczy podobieństwo.

Jiimmii

bliźniaczki!

Jiimmii

oglądałam film "Facet (nie) potrzebny od zaraz" i cały czas zastanawiałam się gdzie juz widziałam tę aktorkę, potem przyszła mi na myśl właśnie Maggie Gyllenhaal

bardzo podobne

Jiimmii

Też uważam, że jest podobna do tej aktorki. Ale przypomina mi również trochę inną polska aktorkę, Katarzynę Herman.

Jiimmii

podobna też do Very Farmigi

Jiimmii

Dokładnie bardzo podobna myślę skąd ją znam i mam odpowiedź :)

Jiimmii

Dokładnie. Gdy pierwszy raz ją zobaczyłem w "Koronie królów" zastanawiałem się jakim cudem Kurski znalazł środki w budżecie TVP na opłacenie holiłudzkiej aktorki ;D

Jiimmii

Dokładnie.

Jiimmii

Identyczne! Mogłyby zagrać siostry bliźniaczki i niepotrzebne by były operatorskie i graficzne triki.

Jiimmii

Jak dla mnie bardzo podobna do Sophie Marceau z okresu Bravehearts

użytkownik usunięty
Dragon76

Coś ma z Sophie :) ale chyba najbardziej jest podobna do Katarzyny Herman

Jiimmii

Podobna do drwnianego klocka. I tak gra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones