Anna Grycewicz

6,1
1 460 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Grycewicz

Jak tak na nia patrzę w Paradoksie to mam wrażenie że dziewczyna pomyliła serial. Głupkowaty wyraz twarzy, ubrana niczym menel do tego wcale nie zadbana - dla mnie wygląda jak bezdomna a nie policjantka.
Czy nie można by jej było trochę podkręcić ? Wiem że to polski serial i nie można oczekiwać że dziewczyna będzie wyglądać niczym wyjęta z filmu o glinach z L.A.PD albo Miami ale na boga, jej wygląd prosi się pomstę do nieba! Idę o zakład że w polskiej policji są atrakcyjne kobiety które dbają o swój wizerunek i nie wyglądają jak menele.

Sonny_Crockett

O co ci chodzi? Miała być ubrana w skąpy strój ,spódniczkę mini i być wymalowana jak lala?? Wtedy jej postać by była sztuczna,pozbawiona realizmu. To,że dziewczyna ci się nie podoba,że masz inny gust to nie znaczy,ze musisz obrażać młodą aktorkę.

jacekg9

Czytałeś to co napisałem ? Chodziło mi żeby była choć trochę kobieca, nie miała być miss Los angeles ze sztucznymi cyckami i tyłkiem ale choć trochę jakaś, tymczasem ona wygląda jakby zupełne olewała jak wygląda. na boga to jest policjantka i nie ważne że nie w mundurze powinna wyglądać reprezentacyjnie a nie jak ostatni menel.

Sonny_Crockett

ale masz problemy.

Sonny_Crockett

Tak, czyli generalnie powinna wyglądać atrakcyjnie dla Ciebie, cokolwiek to znaczy. Na mnie wywołała pozytywne wrażenie zarówno aktorsko jak i wizualnie. Nie wiem, jak można pisać, że jest źle zadbana - ubiera się, jak się ubiera. Widocznie tak chciał reżyser, przecież mogli jej kazać chodzić cały czas w żakiecie i spodniach w kancik, ale postawili na wizerunek 'luźnej mamusi', ale stwierdzenie, że wygląda 'jak menel' wybitnie prostackie, wręcz debilne. Jeżeli ktoś w tym serialu wygląda na osobę niezadbaną, to raczej Monika grana przez Gabrielę Muskałę, to ona chodzi ubrana jak 'dresiara', ale też taki jest typ jej postaci.
A to, czy jest kobieca, czy nie, to już kwestia indywidualna. Moim zdaniem jest dość kobieca. Atrakcyjna - niekoniecznie.

Tracker

Problem w tym że większość polskich reżyserów i quasi reżyserów tak właśnie postrzega policje - nie napiszę że wszyscy bo ktoś by się przyczepił - wiem że nie jest różowo i nikt nie chodzi niczym wyjęty z serialu CSI Miami ale u nas w Stołecznej pracuje masa dziewczyn przy których Grycewicz wygląda jak menel. Chociażby dziewczyna która dołączyła swego czasu do Wydziału Realizacji.
Mit że policjantka musi być zapuszczona jest krzywdzący, to że ktoś nie nosi munduru nie oznacza że może się tak zapuszczać - Ona reprezentuje całą policję a swoim wyglądem nie wystawia najlepszego świadectwa, ale to taki standard w polskiej telewizji - policjantka może wyglądać jak menel
'luźnej mamusi' ? Poważnie takie odniosłeś wrażenie ? Bo dla mnie to była bezdomna mamusia z problemem alkoholowym
Monika też jest udana - obie są siebie warte.

Sonny_Crockett

No toś rzucił jak gołąb.... albo i gołomb (głomb? nie mylić z głąbem) na parapet. Właśnie jej atutem jest to, że jest ZWYCZAJNA. Może jak wyjdziesz zza monitora i zobaczysz ludzi w Policji, dotrze do Ciebie jacy oni są. Są przeciętni, szarzy, nie rzucają się w oczy. Nie ma ekipach kryminalnych i dochodeniowych gwiazd typu PASIECZNY, czy inne pięknisie z telewizji. Tacy rzucają się w oczy. Jeśli już nie chcesz wstawać zza monitora, włącz sobie Pitbula Patryka Vegi i zobacz jak ubierają się do ról Grabowski, Dorociński, Gajos, Mohr (Nielat). Jak wygladała Roma Gąsiorowska, czy "Mała" Konarowska. A jak już dotrze, wróć tu i przeproś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones