Anna Gzyra

6,5
548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Gzyra

mam ochotę zmienić kanał. Nie jest brzydka, ale ledwie się odezwie, to już koniec. Może się wyrobi, ale póki co MASAKRA.

Nie lubię jej ,myślę że zniknie z M jak Miłość.

A jak dla mnie jest brzydka i na dodatek gra fatalnie.

lukasz_8910

to prawda że Paweł ją zaliczył w ostatnim odcinku?

kubciomul

Prawda, wykorzystała sytuację ,że był pijany i sama na niego wlazła.

Natasza882

Oj musiałbym byc mocno wstawiony żeby ją dotknąc

głupia pipka z niej i ma krzywy zgryz xD

Słyszałam od niektórych "fajna dziewczyna", i owszem z urody nie jest zła, ale wkurzająca jest masakrycznie. Zamknęła by gębę jak już nie mówi. I chyba nie zniknie z M jak miłość. Mam nadzieje, że ten dzieciak nie będzie Pawła, bo jej nie zniose... :/. Może jakby jeszcze grała fajniejszą rolę. ALe ona jest poje.ana i aż się człowiekowi zbiera jak na to patrzy :/

weronka99

niestety, aktorka dostała głupią rolę i teraz jest bardzo źle kojarzona, chyba nikt nie powiedział żadnego pozytywnego zdania na temat tej aktorki - szkoda mi jej, ponieważ wydaje mi się że ma talent

BBR

A ja ją lubię i uważam,że jest dobrą aktorką,tylko,że trafiła na beznadziejny serial :(

Mam te same odczucia. Jak zobaczyłam ją w "Jutro idziemy do kina" to sie przeraziłam. Ale tu było trochę lepiej niż w "M...".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones