Anna Jantar

Anna Maria Kukulska

6,6
16 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Jantar

Kto z Was chciałby, alby powstał film o Annie Jantar? Kogo widzielibyście w pierwszoplanowej roli? Z polskich młodych aktorek mnie na myśl przychodzi Agnieszka Więdłocha. Nie wiem czy poradziłaby sobie, ale jak dla mnie jest bardzo podobna do Anny Jantar.

Ziz_2

mi raczej pasuje Karolina gorczyca:)

martyna22p

Moje pierwsze skojarzenie :D

Ziz_2

Ja w tej roli widziałabym Aleksandrę Hamkało.

Teraz jest chyba moda na filmy biograficzne np. o Agacie Mróz w zeszlym roku wszedł, teraz o Baczyńskim wchodzi, w TV jest o Annie German, to teraz pora na Annę Jantar:)

asiaszatynka

Powinni nakręcić film o tej wspaniałej artystce, może się doczekamy kiedyś...

Ziz_2

wg mnie dobra by była Ania Czartoryska! choć stawiałabym na jakas nieznana aktorkę! hamkało to jakieś nieporozumienie, nie ma tej kobiecości co Jantar, poza tym ma zbyt charakterystyczny głos!

milenasy

Może Anna Żebrowska (to sobowtór Anny Jantar) nie wiem tylko jak u niej z talentem aktorskim ale skoro od lat naśladuje Anię to może nieźle????

Ziz_2

Oczywiście że ja. Bardzo bym chciał.

GR44

Raczej się nie doczekamy, bo Natalia Kukulska nie wyraziła zgody na powstanie filmu o Annie Jantar a to ona jest jedyną właścicielką praw autorskich odnośnie tej Artystki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones