Ansel Elgort

8,0
18 499 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ansel Elgort

Przesada. Bez żadnego dorobku filmowego. On nawet przystojny nie jest.

aangelika21

'On nawet przystojny nie jest' warto tutaj dodać takie dwa piękne słowa jak: 'MOIM ZDANIEM'. Są rożne gusta...
Według mnie, jest bardzo przystojny.

love_panic

No oczywiście, że to tylko moje zdanie, ale bez żadnego dorobku filmowego 8,3? To chyba mała przesada (jak dla mnie) :)

aangelika21

Ja tam tez uważam, że jest przystojny ;p
A oceniony na 8,3 został za Carrie najprawdopodobniej. Wystarczy spojrzeć na niska ilość głosów ;p

sandra_Debska

Pewnie masz racje, ale dla mnie ta jego rola nie zrobiła wrażenia. Sredni film, przeciętni aktorzy i słaba gra aktorska. Co widać po ocenie filmu. Ale widzę, że jego ocena maleje, bo jest już 8,1 :? Tak trzymać.

aangelika21

8,0 ;) Każdy ma swój gust ;P Ale zobaczymy, jak mu w tych dwóch nowych poszło ;))

aangelika21

moim zdaniem nieźle zagrał w Carrie. wiarygodnie. na pewno jest lepszym aktorem niż ten wilkołak ze zmierzchu, co tylko potrafi głupio się smiać albo smutną minę robić.

aangelika21

jest sympatyczny, to wystarczy na taką ocenę

aangelika21

Cóż ty też specjalnie urodą nie grzeszysz :/

MruzkaVinci

Ja nie jestem osobą publiczną. Poza tym nie mnie tu się ocenia. Zresztą o co Ci chodzi? Ostatnio na filmwebie nie można wyrazić swojego zdania, bo zawsze znajdzie się ktoś taki jak Ty i wywróci kota ogonem. Jeśli masz jakiś problem z tą dyskusją załóż nowy wątek.

aangelika21

Ależ nie mam najmniejszego problemu, ja również wyrażam swoje zdanie :)

aangelika21

Odezwała sie śliczna... Twój gust. pewnie hmmm solarka włoski na zel łancuch na klacie.

lovely16

Oceniam jego grę aktorską, która dla mnie jest słabiutka. Jego wygląd to już drugorzędna sprawa. Mi się nie musi podobać. Dla mnie to kaszalot, ale to tylko moja opinia z którą oczywiście nie musisz się zgadzać. Ja też nie muszę się Tobie podobać, nie mnie się tu ocenia :)

aangelika21

Jak będą robić film o Cristiano Ronaldo to gościu miałby spore szanse. Trochę go opalić, wylać na głowę wiadro żelu, diamentowe kolczyki przyczepić i będzie :)

Bormann81

Skoro tak uważasz... :)

aangelika21

Wg nastolatek wydaje się być niezwykle atrakcyjny :D Ma taką boską chłopięcą twarz i jest wysokim jak na faceta przystało.
Jest też superowo sympatyczny. W czadowym filmie zagra, mam na myśli gwiazd naszych wina (polecam książkę) i jako caleb też dobrze sie spisał.
Więc sry ale większość może się nie zgodzić z tą twoją oceną

mylipslikelollipops

Nie musi się zgadzać. Mamy przecież wolność słowa :) Chciałam tylko się dowiedzieć za co dokładnie gość dostaje tak wysokie oceny. To wszystko.

aangelika21

Droga, czepialska aangelika21 (lol, beznadziejny nick :p - cóż, mam prawo go wyśmiać publicznie, bo wg Karty Praw Człowieka oraz Konstytucji RP mam wolność słowa :D)
Po 1 ten chłopak jest młodziutki ma dopiero skończone 20 lat - więc jak może mieć dorobek aktorski? Ten wiek jest najlepszy by rozwijać swoją karierę. Amanda Seyfried zaczynała karierę filmową w wieku 19 lat czyli biorąc pod uwagę Elgorta podobnie ^^. Co może taka Lindsey Lohan albo Macaulay Culkin lepsi bo zaczynali kariery jako dzieci, ale zadaj sobie pytanie jak skończyli :p

Po 2 od kiedy wszyscy aktorzy mają być boscy jak Brat Pitt? Liczy się charyzma, talent i odpowiednie wyczucie roli- jak sama powiedziałaś "bez dorobku filmowego" nie możesz ocenić jego umiejętności ponieważ nie miał okazji przedstawić całej gamy barw jego talentu więc równocześnie nie możesz twierdzić, że brak mu tegoż talentu (nie Tobie to oceniać - skoro reżyserzy go wybierają musisz się mylić).
Kolejna sprawa jak już ktoś zdążył mnie ubiec wyżej- nie należysz do super piękności, śmiem twierdzić nie zaliczasz się nawet do zwykłych, przeciętnych polskich szarych myszek. Tak, ja zapewne też nie tylko ja nie oceniam każdego aktora po wyglądzie, bo nie po to Ansel Elgort zostawał aktorem by go jakaś aangelika21 oceniała po wyglądzie - od tego jest chodzenie po wybiegu i prezentowanie kreacji jakiś powalonych projektantów ;). Kaszalot to trochę za mocne słowo, nie sądzisz? Ale taka rola polaczków, którzy czepiają się wszystkiego, a wyglądu zewnętrznego najszczególniej, bo w końcu "ja" (mniemam, że nie do końca zrozumiesz - nie mam tu na myśli mnie tylko bezosobowego "ja") jestem w porządku ale innych trzeba obsmarować ;). I żeby było śmieszniej- widzę, że moi przedmówcy dali Ci nieźle popalić, bo zmieniłaś zdjęcie profilowe :D that's the point

jegelskernorge2

Haha. Zdjęcie profilowe zmieniam regularnie przynajmniej raz w miesiącu, więc raczej nic Ci do tego. Co do mojego nicku, to również moja prywatna sprawa i nie musi Ci się podobać, podobnie jak mi Twój "Kocham Norwegię - hehe" - głębokie. Ale nie o tym. Mam prawo ocenić go pomimo słabego dorobku filmowego, ponieważ widziałam go już na ekranie w "Carrie" no i niedawno w kinie w "Niezgodzie", i zdania nie zmieniam. Dla mnie ten aktor to jedna wielka porażka i to moje zdanie z którym oczywiście nie musi się nikt zgadzać. A co do Amandy to chyba nie ją się tu ocenia, lecz jeśli już tak bardzo Cię ciekawi to jest ona "jak dla mnie oczywiście, żeby nie było znowu nieporozumień" tysiąc razy lepszą aktorką niż Ansel. Tyle mojego.

aangelika21

Tak, też mnie to zastanawia czemu ktoś z małym dorobkiem filmowym ma wysokie oceny.. Ale musicie chyba przyznać, że chłopak ma niezły początek :) Tak naprawdę dopiero zaczyna swoją aktorką przygodę, a tu już takie filmy, w tym jedna (pół)główna rola :)

aangelika21

Nie wiem, czy jesteś świadoma, ale nie ocenia się człowieka po tym jak wygląda.
To normalne, że nie każdy aktor będzie ósmym cudem świata, nie sądzisz?
Ja doskonale rozumiem, że Twój gust różdni się, np; od mojego.
Mnie osobiście do tego aktora nie ciągnie, ale do takich brzydkich też nie można go zaliczyć.
Dla mnie ma idealne, pełne usta i włosy, w których bardzo chętnie zanurzyłabym swoje palce.
Może Ci się to wydać śmieszne, ale tak go właśnie spostrzegam.
Ale nie o to mi w tej chwili chodzi.
Nie wczepiłabym się w tą dyskusje, gdyby nie padło słowo: kaszalot.
Nie chcę Ci ubliżać, mimo, że należałoby Ci się.
Powiec mi, tak Cię wychowano, czy to otoczenie, w którym się obracasz ma na Ciebie taki wpływ?
W szkole też ubliżasz ludzią? Bo ktoś jest za grupy, ktoś za wysoki, a ktoś jeszcze inny pochodzi z biednej rodziny?
Przez takich ludzi jak Ty, dużo osób cierpi, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe.
Filmweb jest do wyrażania swojego zdana, a nie od ubliżania panienko.
Dlatego zastanów się dwa razy, a może najlepiej pięć, zanim cokolwiek napiszesz.
A co do jego gry aktorskiej, to nie zastanowiłaś się, że może ocenili go tak wysoko ludzie, którym podobała się jego gra aktorska?
Nie, sądze, że jednak się nad tym nie zastanawiałaś, pewnie nawet do głowy by Ci to nie przyszło.
A teraz żegnam ozięble, bo pewnie i tak nie zrozumiesz, a mam lepsze rzeczy do roboty.
Słodkich koszmarków! ;))

aangelika21

Niestety, nastolatki po 'Niezgodnej' i 'Gwiazd naszych...' mają kisiel w majtkach, i dają 10 bez zastanowienia.
Starałam się znaleźć cokolwiek dobrego w jego grze aktorskiej, ale taki amerykański chłopaczek z niego - ma 'ładnie' wyglądać na ekranie.

Jala_Nulewicz

Może nie zasługuje na 10, ale warto docenić jego grę aktorską, zwłaszcza, że jest początkującym aktorem. Właśnie w "Gwiazd naszych wina" zagrał bardzo dobrze, swobodnie i naturalnie, a mój wiek nastoletni już dawno minął wraz ze ślepą fascynacją ładnymi chłopcami, więc skupiałam się jedynie na jego grze i historii w filmie.

aangelika21

A ja uważam, że a) owszem jest przystojny i b) jest słodki :)

I uważam, że zasługuje na taką ocenę, bo jak na początkującego aktora jest bardzo dobry.

aangelika21

To jest dowód na to kto bawi się na filmwebie ... dzieci.

aangelika21

Jest bardzo przystojny. Nie znasz się.

zlota_rybka

Mnie też nawet całkiem podoba:)

aangelika21

Jest inny niż Ashton Kutcher na pewno bardziej zwyczajny i normalny nie jest typem podrywacza powiedzmy ale dobrze zagrał w Gwiazd naszych wina (2014)Polecam ten film jak macie dołek :)

aangelika21

Mnie też się spodobał w Gwiazd naszych wina. :D

aangelika21

wiem, ze temat poruszony 4 lata temu, ALE wystarczy ogladnac BABY DRIVER i juz wiadomo za co ;D

aangelika21

De gustibus non disputandum est ;)

aangelika21

Mnie się to wydaje bardzo logiczne - skoro zagrał jakaś jedną rolę, która sporej liczbie się spodobała, to średnia powstanie tylko z tych ocen jednej roli, która będzie wysoka.
Im więcej filmów, różnych ról, tym ocena może spadać / rosnąć.
Co z tego, że ma ta wysoką średnią, skoro nawet nie mieści się w rankingu top?

aangelika21

Za "Gwiazd naszych wina" gimby obejrzały i się podniecały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones