Antoni Pawlicki

6,8
16 022 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Pawlicki

Drastyczny spadek....

użytkownik usunięty

sympatii do tego aktora. Niestety to już kolejny, który naprawdę dobrze się zapowiadał, a wylądował
tam gdzie reszta. Będzie ciągnął kolejny serial - krzyżyk na drogę, ale daleko na tym raczej nie
zajedzie. Do tego jego, nazwijmy to, wypowiedzi naprawdę nie da się słuchać... Nie dość, że nie
potrafi sklecić poprawnie dwóch zdań, to jeszcze wydaje się arogancki z tym swoim "to moja
prywatna sprawa". Może się jeszcze wyrobi, ale obecnie "notuje tendecję spadkową".

Kolego a pokaż mi jeden ambitny film który powstał w Polsce w ostatnich latach

maciekd_filmweb

Nie wiem co osobiście rozumiesz pod pojęciem "ambitny", ale dobrze wyreżyserowanych filmów opowiadających ciekawą historię i świetnie zagranych, ciekawych pod kątem technicznym (zdjęcia) w ostatnich latach w Polsce nie brakowało. Smarzowski: "Róża", "Dom zły", "Wesele", "Chce się żyć" Pieprzycy, filmy pastwa Krauze (ostatnio wielokrotnie nagradzana "Papusza" - myślę, że zwłaszcza ona spełnia definicję filmu "ambitnego"), "Body/Ciało" Szumowskiej (nagroda w Berlinie), "Ida" (Oscar), "Bogowie" ze świetną rolą Kota, obecnie powstają filmy o Beksińskich (z Sewerynem i Ogrodnikiem), Tadeuszu Kantorze, Strzemińskim (z Lindą) więc na brak ambicji filmowców nie ma co narzekać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones